pivo

Update: Srp 22nd, 2010

mlsotník pro Jindru. O pivu, skle, ledu a Pod ledem :-)

 1. Tak vida, kdo zachránil svět:
  http://www.tvprogram.cz/jak-pivo-zachranilo-svet/2110554084
  zachrání ho ještě jednou – před islámem?
  Mám dojem, že jsem někde četl, že Nostradamus prorokoval invazi islámu do Evropy, což by nakonec v jeho době asi čekal každý, ale on též prorokoval, že Evropu nakonec zachrání ruský car, ale že přijde z Cařihradu, který předtím dobude!

 2. Pámbusnámaazlé pryč-
  http://byznys.lidovky.cz/budvar-by-mohl-ridit-manazer-znacky-pilsner-urquell-fyx-/firmy-trhy.aspx?c=A170421_141127_firmy-trhy_vwl
  Pokud se mu to podaří, bude to konec dobré pověsti Budvaru. Neb onen „managor“ má svou zásluhu na tom, že v Plzni je pivovar PPP- Plzeňští Prznitelé Piva.
  Bylo to za jeho šéfování, co si pleňské patoky prosadily definici Českého piva- díky nim stačí 30% domácích surovin, aby bylo pivo prohlášeno za české.
  Ať jdou do zadele, ti plzeňskojihoafrickojaponští rádoby pivovarníci…

 3. Pivovarem čtvrtstoletí tradiční soutěže lahvových piv Zlatý pohár Pivex se stal pivovar Zubr z Přerova. Stejný pivovar letos vyhrál se svým Grandem i mezi světlými ležáky a odváží si z Brna také vítězství v kategorii světlých výčepních piv se značkou Classic. Pořadatelé ve čtvrtek výsledky vyhlásili v Brně na galavečeru pivovarníků a sladovníků.
  zdroj. novinky.cz

 4. Koukal jsem na půl-oka na souboj Rusko-Naši.Ta škodolibá radost nad porážkou amerických studentů,co si přijeli zahrát sranda-hokej na žízeň není na místě.Pro mně jsou ti studenti příslib do budoucna.

 5. Jinak po tom včerejším vyřazení bych doporučoval nebrečet.Koukal jsem na tom.Ofsajd to byl,ale když se nedá ze šesti přesilovek gól,tak se nedá vyhrát zápas.Nefandil jsem nikomu,hráli „my a my“,ale Amíci tam mají univerzitní tým a ten by se měl porážet furt.Jeden ofsajd na tom nic nemění.Jinak se o žádný „světový šampionát“ nejedná,celý tenhle koncept IIHF kvalitně pohřbila.Světový šampionát bude až v září při Kanadském poháru.

 6. Dneska mi od dětí konečně přišlo DVD „Dukla-Hrdý na svůj klub“.To je fantazie všech fantazií,o které se člověku z pokory ani nezdá.Jsem duklák jako křemen a tohleto je nádhera všech nádher.Pana Vetchého si od této chvíle vážím o milión procent víc.Ať žije Dukla!
  http://postimg.org/image/x4e5i564h/

Stránka komentářů
Musíte sepřihlásit pro zadání komentáře.