PolitikonII

Update: Čvc 15th, 2015

bo prvni zmizel v propadlišti dějin (komentáře jsou, ale zobrazit se nedají)

 1. Another Sludge:
  Crowbar – Walk With Knowledge“.
  https://www.youtube.com/watch?v=xdYlzGDEbFs

 2. Na Blízkém Východě vstoupili Češi na scénu. Sám Hamáček s pár dalšími bezvýznamnými klauny zachránil 2 německé NGO`s tvrdým vyjednáváním od Assada.
  Na ty muslimské léčky Češi prostě nestačí. Assad je opět zapojil pro své účely. Potřebuje nutně lékařskou pomoc pro manželku. V takových chvílích zavolají i nejvyšší mulahové a šejchové privátní kliniku v Německu. Assadova manželka má sice anglické občanství, ale jelikož blokovala lékařskou pomoc pro zraněné v Syrii, je to v tom Německu přecijenom bezpečnější. A Češi jsou takové prosté duše, dovedou se tak objektivně angažovat, přesně takové blbce Assad potřeboval a Češi nahodili speciál. Snad nezapoměli vzít s sebou investigativistu Kubalu, ten tam už jednou ukázal ostrost českých žurnalistů.

  • Na okraj : Podobný trik odstartoval za zajímavých okolností svého času Honecker. Nic nového.

  • Ono už je to tak, že v každém národě se vyskytují blbci. Takže i v českám. Některých využívá Assad, jiné Rusko, další zase Německo…

   • Zlatá slova ukazující typicky český nadhled. — A kam zařadit toho blboučkého generála, co se chce pomstít za ty tři zabité nešťastníky. Ten generál se měl spíš postarat o pořádný výcvik a vybavení a neprovokovat. On ty jeho žvásty neodnese, ale další poskokové. V Česku ale za takové idiotské hlášky dostane vyznamenání.

    BTW : ČT průběh události sice přepracovala, ale nevěrohodné to zústává pořád.

    • Máte naprostou pravdu.
     Jaký byl důvod , že tam letěl Hamáček? Může pomoci do letadla se zinkovou rakví nebo se chtěl pouze žurnalisticky zviditelnit ? Či si udělat výlet s celým doprovodem na ,, služební cestě“?
     A trapný generál je prostě trapný. Jak se chce ,, mstít“?
     Pochytat podle vzoru \ třeba z Waršavy\30 náhodných muslimů na ulicích Kábulu \ 1 za 10\ postavit ke zdi a postřílet?
     ,,Výcvik a vybavení “ mají dle standartů NATO ! Logisticky také zpracováno západními vojenskými experty. Ti by měli být odpovědní, právě tak , jako,, vedení českých vojáků „, tj. důstojníci Usa!
     ,, Mise “ českých vojáků byla přerušena na 3 dny -do pátku. Z jakých důvodů? Změnilo se něco za 3 dny nebo byl doplněn výcvik a dostali nové pancéřované kabáty? Či nové politicko- morální školení a příslib vyšších platů?
     V této souvislosti se nabízí otázka ,, hrdinů“, tak hrdinsky zpracovávána žurnalisty v pražských vinárnách.
     Byli ,, hrdinové“ vteřinu před neočekávaným výbuchem , či se jimi náhle stali vteřinu po něm. Je ,, hrdinou “ ten , který se nechá nechtěně zabít ? Není spíše ,,hrdinský čin „udělat hrdinský krok s rozmyslem , že při něm přijdu o život?
     Jako v tom vtipu, kde se ruský voják vrhá s granátem pod německý tank s výkřikem,, Za stranu a za lidi“ …ve skutečnosti řval,, zasraný náledí“!
     Jestli-že bude námitka , že riskovali vědomě svůj život už pobytem na misi a věděli ,, do čeho jdou“ jsou logicky ,, hrdinové“ všichni vojáci na ,, misi“, měli by být všichni povýšeni , vybrána na ně sbírka už nyní za jejich života.
     A všichni by měli být,, národní hrdinové“ a ne pouzí ,, veteráni“!

     • Proč tam letěl Hamáček? – Kolikrát v životě se člověku naskytne příležitost potěšit jak své nepřátele (kdyby tam padnul do léčky …), tak i své přátele ( … stal by se hrdinou)? Aspoň se pokusit!

      • Nabízí se otázka .
       Třeba , kdy byl Hamáček naposledy v Africe?
       Co takový výlet… malý do Mali.
       Také mise , tam a zpět – letadlo speciál.Na jednoho malijského zastřeleného veteránského ,,hrdinu “ se rychle pak zapomene, ale zážitky s cest se nezapomínají.
       Není to tedy podvědomím přáním?
       Bylo by zajímavé zjistit , kdo z Hamáčkem letěl v plném letadle\ až na 3 místa pro rakve, občerstvení a poštou\.
       Myslím, že by se stal při atentátu ,sestřelení, havárii , únosu do Emirátů atd. vyber si ,, hrdinou“byl by vyznamenán, vzat do armády, povýšen z vojína na generál majora a zavřela by se voda.
       V ČSSD by si nepřátelé i ,, přátelé“ zamnuli ruce a začalo by se pašíkovat od začátku .
       Přátelská klaka by vylétla a nastalo by stěhování papírových krabic po kancelářích ,, …..škatule hejbejte“!
       Možná, že i Babiš by letadlem poslal,, balíček“!

       • M. Zima
        Srp 11th, 2018 at 10:05

        Dokud v těch rakvích z Afghanistanu nebyl vysoce kvalitní haš (osobně pochybuji, že v nich někdo byl), není se o českou demogracii třeba obávat. Že nevyšel timing a formace při ceremonii je detail. To je to milé, české.

       • real
        Srp 11th, 2018 at 10:25

        Proč by hašiš měl oslabit českou demokracii? Svoboda je svoboda a at si každý kouří , co chce?
        ,, Svoboda končí, kde začíná svoboda jiného“!
        No, řekněte :“ Koho ohrožuji , když si pokuřuji“ říkají hašašírové!

 3. „Na území Izraele od středečního večera dopadlo z palestinského Pásma Gazy přes 150 raket. Izraelské letectvo v reakci na palbu zaútočilo na více než 100 pozic radikálního hnutí Hamas, které v Gaze vládne. Při náletech přišli o život tři lidé, včetně těhotné ženy a dítěte. Střet armády s radikály se blíží, varují anonymně izraelští velitelé.“
  https://zpravy.idnes.cz/izrael-gaza-rakety-nalety-0y9-/zahranicni.aspx?c=A180809_083832_zahranicni_jumi

  Tak zase ta svoloč útočí, nedá pokoj a říká si o přesdržku. Že se nepoučí, když už dostali tolikrát nakládačku? To se dá vysvětlit jen tak, že jsou to nepoučitelní primitivové. Izrael se s nima párat ovšem nebude, tím jsem si jist.

 4. Slovenská speciální prokuratura podala obžalobu na představitele slovenské krajní pravice Mariána Kotlebu. Podle agentury TASR o tom informovala mluvčí prokuratury Jana Tökölyová. Obvinění se týká šeků s extremistickou symbolikou a policie ho proti Kotlebovi vznesla přesně před rokem.

  Šéf krajně pravicové strany Kotleba-Lidová strana Naše Slovensko (LSNS) je podle mluvčí obviněn z přečinu projev sympatie k hnutí směřujícímu k potlačení základních práv a svobod. Za to mu podle médií hrozí až tři roky vězení.

  Konkrétně jde o to, že Kotleba loni v Banské Bystrici v aule školy předal před téměř 400 pozvanými hosty třem rodinám finanční dar prostřednictvím symbolických šeků, každý v částce 1488 eur. Přitom číslo 1488 je známé a používané v symbolice extremistů.

  Tökölyová vysvětlila, že jde o spojení čísel 14 a 88. Čtrnáctka odráží počet slov anglické věty pravicového teroristy Davida Lanea, která v překladu zní: „Musíme zajistit existenci našich lidí a budoucnost bílých dětí.“ Číslo osm pak představuje osmé písmeno abecedy, kterým je H, a 88, tedy HH, proto znamená zkrácený tvar nacistického pozdravu Heil Hitler.

  To nevymyslíte!Už si dejte pozor i na 3 ….6 \ na tři šestky\ znamení dábla , čerta,pekelníka\ mohou vás upálit!
  Nedávekte nikomu šek na 666 ojro!

  • Psal jsem tu před nedávnem a aktivitách Combat 18 v Česku. Teď konečně vím, proč jste to nepochopil.

   • Pouze je zbytečné číst výplody chorého mozku.Na exhibicích tvé neurotičnosti není , co chápat.
    Spíše tě chápu s politováním.

    • To, že zase „chápete“ – do prázdna (levou rukou), je sice potěšující pro Vaše blízké, ale to ještě neznamená, že skutečně začínáte vnímat okolí.

     • Ovšem, co má Slovák Kotleba z Bánské , co vypsal na šek 1488 něco společného s Combat 18 Bohemia o kterém jsi žvanil ,\ 8 lidí\ si může vymyslet pouze chorá hlava.
      Blood & Honour Division Bohemia

      Sekce nejradikálnější militantní soudobé neonacistické organizace „Blood & Honour“ („Krev a čest“), kterou v osmdesátých letech dvacátého století založil ve Velké Británii vedoucí hudební neonacistické skinheadské skupiny Skrewdriver lan Stuart Donaldson. Původně byla založena jako rozsáhlá a výkonná distribuční síť rasistických a neonacistických materiálů mezi mládeží (navazuje na Hitlerjugend), a to hlavně v hudební oblasti. V řadě materiálů vyzývala i k násilným akcím. Název organizace je někdy zašifrován do číslice „28“.
      Combat 18

      Teroristické a militantní křídlo. Vzniklo na přelomu let 1991/1992 ve Velké Británii a postupně vznikaly jeho sekce či divize v několika zemích, včetně ČR. Příslušníci této organizace realizovali řadu násilných a teroristických akcí. V soudobém pojetí hlásá C 18 koncept odporu bez vůdce – slouží jako symbol ultrapravicového terorismu.

 5. Německo zvažuje zavedení branné povinnosti. (Dokonce i pro ženy) Co na to náš vrchní velitel ?

 6. Velmi teplý týden……….
  ,,Počátek srpna si pro sebe také zabrali buzny. Celý týden hodlají oslavovat svou jinakost pořádáním řady homo akcí v Praze, vrcholem pak bude Pochod hanby, který oni ovšem prezentují jako Pochod hrdosti. Zase budou pochodovat v nechutném obscénním průvodu v podivných, odpuzujících oblečcích a částečně odhaleni a s lascivnými gesty vystavovat na obdiv svou úchylku. Nahota mě normálně neuráží, ale ta jejich je nějaká zvrácená, slizká, odpuzující a nechutná. Ale o to jim jde. Je to poliček do tváře normální veřejnosti.

  Nač jsou hrdi, jsem nikdy nepochopil. Člověk může být hrdý na to, co v životě dosáhl, na své děti, na své úspěchy, ale jak může být hrdý na něco, o co se nijak nepřičinil, a co navíc vybočuje z normálu a z hlediska přírody jde jednoznačně o chybku, o úchylku, o slepou uličku a o planou a jalovou větev v existenci.

  Bohužel v tomto zvráceném, pokřiveném světě se úchylky stále více vydávají za normu. Ty tam jsou doby, o kterých psal ještě na začátku minulého století Stefan Zweig v knize Amok. Často si vzpomenu na příběh Zmatení citu, kde profesor anglické literatury trpí svou jinakostí, protože ale žije na malém městě, kde platí pevné morální a mravní zákony, musí se ze společenských důvodů oženit a své touhy vybíjí tajně v podezřelých, špinavých špeluňkách nejhoršího druhu. “
  —-Převzato—–
  Buzna,…. tedy Putna bude vyvádět v latexových kalhotkách…….

  • Klasická ukázka latentní self-hating homosexuality. Je prokázáno, že největší homobijci v nitru svádějí těžké bitvy s vlastní touhou po hošanech a výsledkem je nenávist.
   Perfektně dokumentováno traktáty zženštilého chcípáčka Waltera Stwory ze Zvědavce (autora realova C&P a bezpochyby jeho idolu, možná i jeho sexuálního partnera), legálně odsouzeného za propagaci fašismu.

   • Od člobrdíka, jehož matkou byla Češka a otcem černoch je to zajímavá úvaha.
    Ještě je zajímavější, že tato entita si vzala nick ,,Dedan Kimathi „samozvaného maršála hnutí MAU-MAU , který osobně vraždil , znásilnoval bělochy s celou armádou úchylů..
    U míšenců je ovšem obecně ,, sexuálním partnerem“ ten na koho nejblíže dosáhnou pod dekou.
    U MAU-MAU to bylo obecně zvykem\ skoro všichni černoši nebo míšenecké zrůdy-a ti si s tím problémy nedělají.\
    Stworu osobně neznám , ale to je jedno při napadení homočernou buznou chrácího křečovitě buznu Putnu. Je jasné duševní spojení buzen Dedana a Putny při jejich homosexuálním zaměření!
    Má na mozku švába ze své úchylky , kterou podsouvá ostatním. Je to Dadanova obsese z jeho zaměření!

   • Je zajímavé Dedane\fuj\ , že jsi si právě ty vzal jméno vražedného vůdce\ prý polního maršála , jak se sám tituloval , Kykuye, \teroristického povstání Mau Mau složeného i mimo Kikuy i lidí Meru, Kamba , Masai.

    A ty budeš psát o anglických překladech z oficiálního tisku na Zvědavci-chicht
    Kimathi vychovala jeho matka, Waibuthi, Tebe nevychoval nikdo . Měl dva bratry, Wambararia a Waguru a dvě sestry. Ve své škole projevil schopností v poezii takový poeta spíše v tvém případě Popleta…. Kimathi se , ale vyhnul jakémukoliv úsilí o to, aby ho nějaká disciplína vzrušovala nebo ovládala, a neustále měl problémy s učiteli a v důsledku toho se dostal mimo vzdělání a byl ze školy vyhozen ven kvůli sexuálnímu obtěžování ostatních žáků..Ty jsi evidentně nevzdělán a v tom jsi si s tímto teroristou Mau Mau podobný. Byl popraven Brity , jako terorista. Řezal osobně hlavy bílým osadníkům, vraždil ženy a osobně je znásilnoval před nastoupeným mužstvem. Mau Mau Revolt nebo pokud vím , Kenova nouze ,bylo to nejhorší , co se v Africe objevilo od neandrtálců a Mahdího.Je charakteristické , že Dedan ,asi homouš, chrání homouše Putnu.

Stránka komentářů
Musíte sepřihlásit pro zadání komentáře.