PolitikonII

Update: Čvc 15th, 2015

bo prvni zmizel v propadlišti dějin (komentáře jsou, ale zobrazit se nedají)

 1. tady, soudruzi, pro zasmani, z „diskuse“ na Psu
  ———————————————————–
  Re: MF DNES přinesla třístránkový rozhovor s vlastním majitelem:
  Autor: J. Václavíková Datum: 21.2.2018 13:35
  Je to fakt sranda. Máme premiéra eštébáka a stíhaného podvodníka, prezidenta hovado, nadávající vlastním občanům do blbečků, obecních bláznů, hyen a mutantů, místopředsedu sněmovny nácka, ale přesto většina občanů nadává na Brusel :-))))

  reagovat

  Re: MF DNES přinesla třístránkový rozhovor s vlastním majitelem:
  Autor: S. Donát Datum: 21.2.2018 13:38
  To vám tedy nezávidím, takové politiky v čele státu. Jak se s tím smiřujete?

  reagovat

  Re: MF DNES přinesla třístránkový rozhovor s vlastním majitelem:
  Autor: J. Václavíková Datum: 21.2.2018 13:42
  Rozhodně se neřídím doporučením toho hovada- shut up.

  reagovat

  Re: MF DNES přinesla třístránkový rozhovor s vlastním majitelem:
  Autor: V. Čermák 376 Datum: 21.2.2018 13:49
  Ale vychování jste moc nepobrala, Katoličko……

  reagovat

  Re: MF DNES přinesla třístránkový rozhovor s vlastním majitelem:
  Autor: J. Václavíková Datum: 21.2.2018 14:01
  Vám se nelíbí, když někdo nazývá věci pravým jménem, Pokrytče?

  • Asi se s tou slušnosti a nazýváni pravými jmeny paní dostala do jine situace – zřejmě to ještě nezná ;-)

  • Ono to vlastne souvisi
   —————————
   „V úvodním projevu organizátoři odmítli návrat komunistů k moci a vládu jedné strany. Po komunistickém režimu podle nich zůstala pouze „spálená země” a statisíce obětí.“
   seznam.cz
   ——————————-
   V Praze/na Vaclavaku/ se „bojuje za demokracii“
   a zde nazor z diskuse
   „Zmatení lidé. Chtějí svobodu a přitom souhlasí s diktátem EU. Chtějí demokracii a neakceptují výsledky voleb. Je potřeba si říct, že demokracie je věc svobody a volby většiny a ukřičená menšina to prostě musí akceptovat. Jinak se nejedná o demokracii, ale o šílený anarchismus.“
   Cest :)

 2. „Letěla výš než ISS. Moc zemí takovou raketu postavit neumí, hodnotí novinku z KLDR experti“
  titulek z lidovky.cz
  ————————-
  Hadejte ,soudruzi, jak zcala valka v Syrii ? Ano, spravne, „syrske chemicke zbrane ohrozovaly svet“.
  Presne podle soudruha Gobelse, 100 x opakovana lez se stava pravdou. Cest :-(

  • a tady z podobneho soudku, jeste vetsi blbec nez jsme doufali
   ———————————————————————–
   „Drahoš se bojí ovlivnění voleb
   Kandidát na prezidenta Jiří Drahoš potvrdil, že se v pátek sešel s končícím premiérem Bohuslavem Sobotkou. Bavili se o možném ovlivňování prezidentských voleb zahraničními skupinami. Drahoš také dodal, že o stejném problému bude chtít mluvit i s nastupujícím premiérem Andrejem Babišem.“
   zdroj. seznam.cz

  • Stejne je ale zvlastni, ze zeme, ve ktere ziji sami podvyziveni skreti a hladomor stiha hladomor, dokaze vyrobit atomofku a posilat do vesmiru rakety. Docela by mne zajimalo, jak je to u soudruhu Severokrejcu doopravdy, jak se jim tam realne zije.

   • Tak nejaky britsky student, ten zalozil nejakou nadaci a uci v KLDR anglictinu/ma jazykovou skolu, tan oraganizuje lektory ze zapadu, kteri tam uci jako rodili mluvci a soucasne se zivotem v KLDR seznamuji s realitou, ne tim co jim vyplachuji kebule mainstream media.
    Cetl jsem o tom na BBC.
    Jinak, soudruhu, zeme ktera je schopna vyrobit jaderne zbrane, k tomu nosice=raketova technika, ta zeme musi mit kadry na vyzkum/vyvoj a take samozrejmne vysoce kvalifikovane techniky/delniky/high tech.
    Pochopitelne je to diktatura, o tom si iluze nedelam, ale tem lzim/kecum/straseni neverim.
    Cest :-)

   • Sitro, a co se tam vypravit na zkušenou? Přece nic lehčího, když se tam dostanou i američtí študáci, ne? Akorát nekrást plakáty, a je to v oukeju…

 3. Pro kotlíkáře jsem míval slabost.Nikdy jsem k trampingu netáhnul,vždycky jsem byl r`n`r mánička,ale před vojnou jsem chodil s babou a ta do toho byla zažraná(dneska už je to taky bába).Mám sježděný tajný trampský osady na Americe i Hřensku.Co člověku na trampech vždycky vadilo byla přetvářka,Jinak se chovali v lese a jinak v městě.Člověk se choval všude stejně a tam narazila kosa na kámen.Ale vzpomínám na tu dobu velmi rád a mezi vandrákama mám stále hodně známejch.

  • Lidem jako já tehdy říkali vandráci „mastňák“,což značilo,že nejsem jeden z nich.Nikdy jsem nebyl a ani si na to nehrál a nebýt baby,tak bych samozřejmě raději než trampovat někam do lesa mezi tlupu divochů jezdil na čaje poslouchat Black Sabbath,ale vzpomínám na tu doby hrozně rád :-)

 4. Zemřel písničkář Wabi Daněk, autor trampské „hymny” Rosa na kolejích.
  Měl tu ještě zůstat. R.I.P.

 5. NKÚ: Ministerstvo práce mělo v účetnictví chyby za osm a půl miliardy

  Když se tak podívám na pokuty, které hrozí firmám za pozdě zaslané KH DPH, nevedené EET, napadne mne jen „quod licet Iovi, non licet bovi“…
  Těší mne jen pomyšlení, že Velký Zlepšovatel přijde a zjedná nápravu…

  • Ja bych byl hodne opatrny s temi chybami, klotove rukavy totiz jsou neuveritelne KURVY/SVINE, takze i tech 8.5 miliardy bych bral s rezervou. Staci vzpomenout napr. na celniky, jak kreativne vycisluji skody pri starach vietnamskych trzist. Vy si ovsem hlavne hledite kopnout, Pesku. EET je OK, ovsem nekteri to nedokazi stravit. Cest :-)

   • ono to TD nejspíše bude jako minule (?) – místo na oprava střechy se to zaúčtovalo na oprava střešní části budovy ;-)

   • Jako často t@d jste nepochopil, co mám na mysli a přesto už víte, že si chci kopnout. Ještěže jste nenapsal, že do Zemana.
    Klotové rukávy jsou hnidopiši podle potřeby, je mi jasné, že to bude jak píše jarda – neprůkazně zaúčtováno, protože je užit účet 50101 a ne 50102.
    Jestli mohu ozřejmit, co jsem měl na mysli, pak tedy to, že běžná firma dostane při kontrole pokutu za každý prd bez ohledu na to, že nebyla způsobena škoda. Tady je renonc v miliardách a o postihu nebo aspoň o možnosti postihu ani slůfko. Což může být dáno nedotažením ze strany redaktora, samozřejmě. A vy hned s kopáním.
    Netuším, proč se tu rozmohlo takové kádrování, že odpovídajícímu bývá hned jasno, co autor tím myslel ač třeba nemyslel vůbec… ;-)

  • „Těší mne jen pomyšlení, že Velký Zlepšovatel přijde a zjedná nápravu…“
   ———————————————-
   Tak Velky Zlepsovatel zridil napr. EET , coz si myslim, je docela velka naprava, ovsem, protoze je nutne si kopnout, tak dodnes se v mediich lze o vesnickych hospodach/zivnostnichich ktere EET donutilo zavrit.
   Jak obcas zmini I-Worm, ze uplne nejvice se antibabisovci vsech barev boji, ze soudruh Babis postavi vladu a ta vlada bude uspesna.
   S tim kadrovanim, kuprikladu ja jsem si dnes rano „zakadroval“, kdyz jsem oznacil celou weekend „diskusi“ za vrseni virtualniho hnoje.
   Ze urady/klotove rukavy buzeruji/pokutuji obycejneho obcana kvuli kravine, to mate urcite pravdu, ovsem to se deje celych cca 30 let. Uz jen z toho duvodu bych klidne dal sanci soudruhu Babisovi at vladne s tichou/otevrenou podporou samurajovcu/rudobosanu ci socanu a delaji politiku „prizemni“/ktera skutecne pali obycejneho obcana. Cest :-)

   • Moc se mi líbí t@d, jak to máte vyselektované na období. Klotové rukávy přece buzerují ze své podstaty, tedy rozhodně ne posledních 30 let, ale od ušití prvních rukávů třeba v Babylóně či Egyptě, jen tenkrát holt měli ty šanony poněkud těžší. ;-)
    Jestli se o zavřených provozovnách lže nejsem schopen posoudit, nemám věrohodný zdroj, který by to potvrdil jako ostatně asi naprostá většina, protože při rušení živnosti se nevyplňuje dotazník s důvody, takže tohle tvrdit rozhodně nehodlám ani na jednu stranu.
    EET náprava? Čeho? Výsledek je ten, že budou služby pro občana obecně dražší, protože se bude na co vymluvit, ale občan bude ryčet blahem, protože ta mrcha hostinskej zlodějskej má utrum. Nemá. Jen je třeba ukázat nepřítele – včera hostinskej a Vietnamec, dneska černoprdelník, zítra možná blonďák… A kdo nekope s námi, kope proti nám.
    Ale dnes a na věčnost za všechno může Kalousek… ;-)
    Že by soudruzi asiati začali hrnout daně do kasy nevěřím. Co jsem už zahlédl, moc se s EET nekamarádí – lístek jen na vyžádání a v hospodě se slušným provozem nejsou plátci DPH. Asi každý holt vidíme to své.
    Jestli bude ta politika přízemní, tedy ve prospěch obyčejného občana si počkám, jsem v tom dost skeptický, když se povede, jen dobře.
    No a co se týče vašeho kádrování víkendu, máte pravdu, to bylo jen konstatování skutečnosti…

    • „Moc se mi líbí t@d, jak to máte vyselektované na období. Klotové rukávy přece buzerují ze své podstaty, “
     ———————————
     V USA maji takovou „zazracnou slovni formulku“: please, may I speak to your manager/supervisor /mohl bych mluvit s vasim nadrizenym, coz prelozeno do srozumitelneho jazyka rika dotycnemu/prodavaci/urednikovi/cisnikovi/zamestnanci, ze bude mit trouble .Americti soudruzi si nejak nehraji na falesne kamaradstvi. Jak rikam, Cehunsko je zeme JAKO, cehunsky klotovy rukav/policajt/celnik , to je paraziticka SVINE/KURVA, ktery svou praci dela cestou nejmensiho odporu/JAKO. Podle toho to take „vypada“. Vase „slepota“, Pesku, je „obdivuhodna“, nejsem si jist zda oba zijeme ve stejne zemi. Nijak jsem tomu nevenoval pozornost, ovsem co jsem ve svem okoli zaznamenal, tak docela dost obchodu/hospod, co zavedenim EET „zkrachovali“/“skoncili s podnikanim“, aby nasledne zalozili s.r.o. ci podnikani na dceru/manzelku=jine IC, a „cinani“ tak do tech jejich tzv. vecerek nechodim ale obcas nakupuju v tech jejich hyper-super a tam ted kazdemu daji ucet z EET pokladny, vcetne DPH. Vy si zkratka potrebujte kopnout, tak si hrajete na slepyse :-) . Cest :-)

     • Víte t@d, kdybyste si neuzurpoval právo rozhodovat a přesně vědět, jak co já myslím, došel byste ke zjištění, že můj původní příspěvek vyzněl jako kritika toho, že úřady na prostého človíka umějí šlápnout dost bezohledně a zjebou ho za každý prd třeba až k likvidaci, ale pokud se jedná o státní subjekty, nic moc nikomu nehrozí nebo nám páni redaktoři nepodali ucelenou informaci. Tak je to prosté a proto je tam i to latinské přísloví. Předpokládám, že překládat netřeba.
      Nicméně vy už dopředu víte, že si chci jen kopnout, protože jsem to já a já to přece nikdy ani jinak nemyslím, než jako kopnutí. Zkuste se na ten původní podívat bez brýlí, určených pro Peška…
      Že naopak můžete hůře vidět vy, když většinou při kritice užíváte formulku, označující jako nejhorší období posledních 30 let, vás samozřejmě nenapadne a zavedete diskusi mimo předmět především na moji slepotu případně mně označíte za fanatika etc…, protože si dovoluji kritiku, případně popíchnutí vůči tomu, co vy máte za správné. Tedy s chutí si kopnete do Peška.
      Uvědomujete si svůj přístup a jste si jist, že je fakt správný? Já nee…

      • „Víte t@d, kdybyste si neuzurpoval právo rozhodovat a přesně vědět, jak co já myslím,“
       ——————————————–
       Ja si neuzurpuju pravo rozhodovat co si myslite, ja pouze vidim/ctu co pisete a to je dokonaly obraz „slepoty“, rozhodne nejste sam/jediny, vidim to vsude kolem sebe. Lidi co presne vidi jen to co se jim strci pred zraky, presne jako ten byk v te arene. Vidim/potkavam lidi, co jsou nabrouseni na EET, kdyz se jich zeptam zda s EET maji nejakou zkusenost, tak reknou ze ne, ze jsou zamestnanci. Stejne tak muj kamarad, co mu patri ta „hospoda“/vinarna kam chodim, kdyz zakaznici hystericky/demonstrativne odmitaji uctenku EET a on jim rika, ze EET je v pohode a pokladnu dostal zdarma od pivovaru s cely system jej stoji 299.- penizu pro mobilniho operatora jehoz sit pouziva k odesilani trzeb. Vidim to na vlastni oci jak ti zakaznici nevericne na nej civi. Protoze jim dnes a denne media vyplachuji hlavu zrudnosti/buzeraci EET. Ja nejsem slepys ani DEBIL, Pesku, ja vidim, ze z tech velkych projects, napr. opencard/centralni registr vozidel/elektronicka zdrav. knizka,statni maturita ,kde se utopily/rozkradly miliardy, tak EET stalo par korun a od prviho momentu funguje. Jak rikam, po ovoci poznate je, ne podle blbych/lzivych kecu. Cest :-)

       • Pešek
        Lis 14th, 2017 at 11:10

        Ano, v tom je váš problém: …Lidi co presne vidi jen to co se jim strci pred zraky, presne jako ten byk v te arene… Vidíte, ale nepochopil jste, co jsem tím myslel, protože vidíte to, co CHCETE vidět, terdy pouhou snahu kopnout si. Předpokládám tedy, že pokud jsem to teď popsal polopaticky, budete respektovat, že když říkám: myslel jsem to takhle, že to budete respektovat a ne přehazovat předmět podle své představy.
        Opakuji – nebylo to nic proti EET, jen odvolávka na to, že na podobné projekty nebo jak světácky říkáte projects mají nastaveny sankce, vedoucí až k likvidaci firem a problém státní instituce nikoliv. Toť vše a nemá to nic společného s fungováním či nefungováním jakýchkoliv projects… Hledáte ovoce tam, kde není.

       • sitra achra
        Lis 14th, 2017 at 11:24

        Moc se mi libila slova jednoho instalatera: „Je to hnus, vsichni kradou, chcete to bez faktury?“ :o)
        Velky Zlepsovatel mel samozrejme pravdu s tim, ze „vsici kradnu“ a nakonec to skrze EET vyresil ke spokojenosti vetsiny obyvatel.
        Pak tu jsou jeste ty „me“ socky, volici Kalouska se slovy „nejsme preci zadne socky“ (on dlouhodobe nezamestnany, ona 100% invalidni na voziku).
        Ano, tak to bohuzel u volicu chodi: Snad jedine, co umi bezchybne vyhmatnout je to, co je proti jejich zajmum a to srdnate podporuji.
        Stejne tak kazdy krade v nadeji, ze bude jediny, ovsem po zjisteni, ze kradou vsichni, se citi spolecensky frustrovany.

       • sitra achra
        Lis 14th, 2017 at 11:42

        Pozici modrych soudruhu za vsechny vyjadrila PR hvezda Horak (co ted udelal Piraty a momentalne pracuje pro Topolanka):

        „Horák sice vzpomněl na Topolánkovy kauzy – například kauzu Dalík – ale myslí si, že to není to podstatné. „Pro mě to je méně podstatné než to, že tu vzniká mocenský pakt Zeman–Babiš.“
        http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/To-je-legrace-Poradce-Topolanka-brojil-proti-Zemanovi-A-pak-mu-Veselovsky-pustil-zaznam-z-oslavy-Hadejte-koho-512143
        To je plne v sentencich shnileho smerniku: Co bolo, to bolo, jiste prehmaty se sice staly, ale smerovani strany je spravne, soustredme se proto na budoucnost, soudruzi! Nejake hrabani se v minulosti je ciry oportunismus a nezbavi nas hroziciho nebezpeci!

       • Pešek
        Lis 14th, 2017 at 11:58

        Měl pravdu sitro, že VŠICI? Pak tedy zapomněl vyjmout sebe. Podle mně se člověk miliardářem nestane v řádu několika let poctivě, jen tím, že je výjimečně pracovitý a schopný. Tam je třeba být téměř všeho schopný. A vzhledem k tomu, že lze najít informace o tom, jak se ke svým majetkům propracovával, i kdyby z toho byla pravda jen část, mně osobně to stačí, abych si takového člověka nepřál v čele státu. Zkusím předejít bití černochů – nezajímá mně, jak přišli ke svým majetkům ostatní naši miliardáři z jediného důvodu – oni se nesnaží ovlivňovat můj život skrze politiku a zákony.
        Myslím, že vaše poslední zamyšlení v 11:24 je mylné – ten, kdo krade určitě nemá mylnou naději, že je jediný, o frustraci nemluvě. Za socialismu byly různé poučky o kradení ve vztahu k rodině a jistou frustraci (a posměch) z toho podle mně měl naopak výhradně ten, který se toho neúčastnil.

       • tich@dohoda
        Lis 14th, 2017 at 12:01

        „Opakuji – nebylo to nic proti EET, jen odvolávka na to, že na podobné projekty nebo jak světácky říkáte projects mají nastaveny sankce, vedoucí až k likvidaci firem a problém státní instituce nikoliv. “
        ————————————
        Kecy, Pesku, stejne zvasty jako vesnicke hospody/obchody/zivnostnici co kvuli EET „zkrachovali“, obycejny hon na carodejnice/soudruha Babise/Zemana/Putina/Trumpa …… =kazdeho „zradce“/“nepritele“. KURVA i s vasi „slepotou“, kde jsou ty „zkrachovale“ vesnicke hospody, kvuli EET ? Ja vam reknu kde, NIKDE, zadne nejsou, PROTOZE, kdyby byla alespon jedna, tak ty modrobolsevicko-kavarenske KURVY/SVINE z toho udelaji dalsi „funus“ a o jedne zkrachovale/zavrene vesnicke hospode se bude v cehunsku „diskutovat“ mesice, aby se dalo kopnout do soudruha „zlosyna“ Babise. A ze stejneho soudku jso zvasty/kecy o sankcich co likviduji poctive podnikatele. Uplakana/poctiva vesnicka hospodska, co zkrachovala kvuli EET, jedniny problem, ze ji nikdy.nikdo nevidel, ci poctivy podnikatel s topnym olejem, ktereho zlikvidovali celnici/bernak kvuli zajistenym penezum na platbu DPH/spotrebni dane. Tomu, Pesku, uveri jen zaslepenec/DEBIL/fanatik. Vy budete obhajovat i ty nejvetsi kurvarny/zlodeje, jenom kdyz pujde kopnout do soudruha Babise/Zemana. Vy budete asi jediny kdo kdo nevi jake zlodejiny se deji v tzv. karuselovych obchodech a drtiva vetsina tech zajistovacich prikazu celniku/financni spravy se tyka prave firem co figuruji v techto „obchodech“, protoze ctu denne polske ekonomicke noviny wnp.pl , tak vim ze v Polsku to celnici/bernak resi uplne stejne=zajistovacimi prikazy. Cest :-)
        —————————–
        Już trzeci rok z rzędu Ministerstwo Finansów symuluje walkę z karuzelami podatkowymi. Efekt jest taki, że Polska stała się prawdziwym zagłębiem międzynarodowych oszustów, którzy wyłudzają VAT w całej Europie
        https://www.forbes.pl/przywodztwo/witajcie-w-lunaparku-vat-polska-rajem-dla-karuzeli-podatkowych/1s3k0y4

       • sitra achra
        Lis 14th, 2017 at 12:08

        Politika neni matematika, Pesku a „vsichni“ tady znamena statisticky (politicky) vyznamnou vetsinu. Samozrejme, ze vsici kradnu, proto musela „socialni“ socdem pristoupit k zavedeni exekutoru, jinak by to lehlo popelem v plamenu druhotne zadluzenosti. A proto sahl soudruh Babis po EET, ted sice druhotna zadluzenost jiz nehrozi (coby stat ohrozujici fenomen), ale seda ekonomika se tak trochu vymknula z kontroly.
        A hospody na vesnicich nekrachuji kvuli Babisovi, ale kvuli Lidlu a charakteru ceskeho stradala, co si da radsi lahvace za 7.- v klubovne u hriste, nezli by si zaplatil sveho serifa dvacku v hospode.

       • sitra achra
        Lis 14th, 2017 at 12:15

        Odposlechnuto u znamych pri debate o nakupech:

        – „Proc kupujes takove lacine svinstvo?“
        – „Protoze to kvalitni je hrozne drahy!“
        – „Tak si kup mene kvalitniho, stejne pulku toho, co doma navarite, vyhodite…“

       • Pešek
        Lis 14th, 2017 at 12:36

        Tak s takovouhle diskusí už jděte do řiti t@d. Nehodláte respektovat moje jasné vysvětlení, trváte si na svém a vkládáte mi do pera své nesmyslné projects, jež mně ani nenapadly. To ovšem bohužel svědčí jen o tom, že jste do sebe zahleděný přemoudrý Narcis, kterého nezajímá názor druhého, protože pokud nesouhlasí, je to KURVA/SVINE/DEBIL/TUPE STADO. Váš výraz „kecy a žvásty“ na moje vysvětlení znamená jen a pouze to, že jsem pro vás hloupý lhář, který ani sám neví, jak co myslel. Klidně si tedy pokračujte v ubezpečování se o své vlastní výjimečnosti, jestli si potřebujete urovnat nějakou svou frustraci když vám to pomůže.
        Hezký den, jdu dělat něco užitečnějšího, asi si ostříhám nehty…

       • tich@dohoda
        Lis 14th, 2017 at 13:30

        “ To ovšem bohužel svědčí jen o tom, že jste do sebe zahleděný přemoudrý Narcis, kterého nezajímá názor druhého, protože pokud nesouhlasí, je to KURVA/SVINE/DEBIL/TUPE STADO“
        ——————————————-
        Tak moje „frustrace“ spociva v tom, ze me nezajimaji opozdene funusy a neverim na poctive vesnicke hospodske, ktere zkrachovaly kvuli EET, ani neverim na poctive podnikatele s topnymi oleji/naftou, ktere zlikvidoval soudruh Babis, protoze , z pozice ministra financi, vyrizoval ucty s konkurenci. Tedy presny opak toho co zajima vas, Pesku. Ani soudruh Zeman me nezajima a uz vubec ne jeho zdravotni stav, aby kvuli tomu, KURVA, museli zvat do radia odbornika pres zdravotnictvi a projebalo se 20 minut spekulacemi coby kdyby. Vam to zrejmne prijde normalni, ale mne prijde divne, ze tento server vznikl za ucelem moznosti diskutovat nad clanky ze Psa a jediny kdo toho vyuziva jsem ja. A kdyz uz se nahodou diskutuje nad clankem ze Psa, tak to ma podobu vrseni virtualniho hnoje. Chci tim rici, ze i tento server je typicky cehunsky, tedy JAKO. Cest :-)

       • tich@dohoda
        Lis 14th, 2017 at 13:46

        „Zkusím předejít bití černochů – nezajímá mně, jak přišli ke svým majetkům ostatní naši miliardáři z jediného důvodu – oni se nesnaží ovlivňovat můj život skrze politiku a zákony.“
        —————————————
        To je prave problem vasi „slepoty“, Pesku, pokud byste nebyl slepy, potom byste videl ty Bakaly/Rebicky/Srejbry/Kretinske,Horacky, soudruhy z Omnipolu, kteri stoji za tzv. tradicnimi demokratickymi stranami=tahaji za nitky, resp. chteji nastrcit na Hrad soudruha Topolanka, protoze se jim osvedcil jako premier. A to jsem zminil jen par koniku namatkou, Pesku. Klidne muzeme zminit soudruzku Nagyovou, kterou soudruzi Rittig/Janousek nastrcili soudruhu „Cistemu“ do postele, ti „ani nahodou neovlivňovali vas život skrze politiku a zákony.“ Jak rikam, vase „slepota“/selektivni je „obdivuhodna“ .
        Cest :-)

       • Pešek
        Lis 14th, 2017 at 15:05

        Neuvědomujete si t@d, že k vršení hnoje přispíváte nemalým kolečkem dost často.
        Tak ještě jednou, snad naposled: když vám někdo řekne, že něco myslel takto, nezbývá vám jiného, než to akceptovat. V opačném případě nerespektujete vůbec nic a tváříte se, že víte sám nejlíp, jak to diskutér myslel. To je naprosto nepřijatelné pro další diskusi.
        O TOM TO DNESKA JE. O ničem jiném.
        Ty vaše Bakaly, Šrejbry, řebíčky a další jsem zmiňoval mockrát, což ale neregistrujete, protože se vám to nehodí. Z téhož důvodu odkláníte řeč úplně jinam, kde nebyla, jen abyste nemusel přiznat, že jste se vůči mně zachoval naprosto pitomě. Zkuste si to přejet ještě jednou…

       • tich@dohoda
        Lis 15th, 2017 at 10:24

        „Neuvědomujete si t@d, že k vršení hnoje přispíváte nemalým kolečkem dost často.“
        ———————————–
        Tak to bych, Pesku, toho ocare urgentne doporucoval :-) . Vcelku jednoduse lze z diskusi zjistit, ze se debilnich „diskusi“ nezucastnuju a zasadne nekrmim/nereaguji na trolly.
        Co se tyka vaseho tvrzeni, ze ja vim co si Vy myslite, resp. ze sugeruju co Vy si myslite. Tak ja vychazim z toho co pisete, obvykle, alespon ja to tak mam, ze to co pisu vyjadruje me nazory/co si myslim.
        Ja tvrdim, ze znacna cast vasich komentaru stran soudruha Zemana/Babise je motivovana tim, ze dotycne soudruhy nemusite/nemate rad.
        Takze zcela evidentni medialni stvanice na dotycne soudruhy, vcetne jejich spolupracovniku/rodin vnimate jako soucast verejne kontroly/kritiky/bo tak je to spravne a tak to ma byt/.
        Proto mi prijde smesne, kdyz se Vy ci lide vaseho svetonazoru vymezuji proti komunistum, je smesne, se vymezovat vuci komunistum a soucasne sam delat to co delali komuniste v dobach sve diktatury/vlady jedne strany=poradat/schvalovat stvanice na lidi jinych nazoru.
        Resp. uznavat vysledky svobodnych demokratickych voleb podle „pravidel“ jine situace.
        Vy sice tvrdite, ze vysledky voleb uznavate, ovsem soucasne nevynechate jedinou moznost si do „zradcu/nepratel“ kopnout=kazdy opozdeny funus je vam dobry jako zaminka.
        Takze, pokud nepisete sve komentare v jinotajich, coz nepisete, tak pisete to co si myslite a ja reaguju na to co jste napsal.
        Co se tyka Bakalu/Srejbru a spol. nezopochybnuji ze jste o tom mnohokrate psal, zpochybnuji vase tvrzeni, ze az soudruh Babis predstavuje nebezpeci pro demokracii, protoze muze tvorit zakony a ovlivnovat politiku, protoze to se skrze kmotry/jine miliardare deje celych cca 30 let po sametu. Zkratke, Pesku, jedete podle „pravidel“ jine situace :-) . Cest :-)

       • Pešek
        Lis 15th, 2017 at 12:50

        No, tak já vám to zkusím vysvětlit, jak to vypadá z mého pohledu. Vršení hnoje podle mně nespočívá jenom v tom, co jste popsal, ale i v tom, že jakéhokoliv názorového oponenta označujete DEBIL/TUPE STADO/DOJNICE/BLBE HOVADO etc… o modrobolševicích nemluvě.
        Napsal jsem jako vysvětlení mého příspěvku toto:
        „…Opakuji – nebylo to nic proti EET, jen odvolávka na to, že na podobné projekty nebo jak světácky říkáte projects mají nastaveny sankce, vedoucí až k likvidaci firem a problém státní instituce nikoliv.“ na což jsem obdržel odpověď:
        „…Kecy, Pesku, stejne zvasty jako vesnicke…“
        Předpokládám tedy, že odpověď v tomto případě, začínající slovem Kecy považujete za normální? Já tedy rozhodně ne, protože říkáte, že kecám, když vysvětluji, jak jsem to myslel! Na to nemá nárok nikdo!
        Vaše tvrzení, čím je motivována část mých komentářů je nesmyslné. Je pravda, že se svou nechutí vůči jmenovaným netajím, nicméně vymezování se JEN vůči komunistům budete u mně hledat těžko. Samozřejmě, nemám je rád a taky se tím netajím, najdete v mých kecech často i odkaz na jiné nepravosti, ovšem na rozdíl od vašeho jednostranného zabarvení kritiky na modrobolševiky já užívám často i oranžové a černé a to jmenovitě aniž bych vynechával třeba Řebíčka a další modráky. Pokud jste si toho nevšiml, není to moje chyba.
        To, co vy považujete za štvanici na Zemana já za ni nepovažuji prostě proto, že vidím, jak on si to užívá a neodpustí si jedinou příležitost do oponentů si mnohdy nevkusně rýpnout, ale to je zřejmě v pořádku. Takže podle mně on sklízí, co sám rozdmýchává a rozhodně nevypadá, že by mu to vadilo. Tak jako jsem nezaregistroval, že by vadilo vám, když odcházel Topolánek kvůli naprosté pitomosti, ani nějak neregistruji, že by vám nějak vadilo propírání Nečase a jeho metresy. Takže summa sumárum mi vychází, že jste zaměřen protimodře a naopak mám zato, že si rád kopnete tímto směrem velmi často a rád, ovšem protože to děláte vy, je to v pořádku nebo to dokonce sám neregistujete. Proto se neshodneme, ale já na rozdíl od vás vás neoznačuji za slepce a kopače, prostě je to vaše zaměření. Když zmiňujete funus, všimněte si, že jsem se kdysi vyjádřil, co se mi na tom nelíbí a od té doby je to pro mně vyřízená záležitost a nevěnuji mu jediné slůvko na rozdíl od vás, který ho vytahujete co chvíli. Volby samozřejmě uznávám, s tím se nedá nic dělat, ale současně si vyhrazuji právo kritiky každého funusu, chcete-li takto zrovna tak jako právo na demonstrace proti někomu (zdůrazním, že bez vajec). Zvolením nikdo nezískává imunitu vůči kritice. Zůstávám u toho, že pokud lezu do politiky, musím počítat s tím, že mé prádlo bude vypráno důkladně a práno průběžně a pokud budu plakat, že jsem štván, pak jsem šašek, který v tom hnusném politickém světě nemá co dělat.
        Že by Babiš představoval nebezpečí pro demokracii jsem rozhodně nenapsal ani slůvkem, to mi pěkně prosím do klábosnice nevkládejte. Tvrdím jen, že se mi nelíbí, když člověk sám mající na triku podivné cesty k miliardám nám tady káže, jak se nemá krást a cpe se do Strakovky a bude ovlivňovat můj život zákony a nařízeními a lidi mu to žerou. Že to dělali nebo dělají jiní ze skrytu zákulisí, neznamená ještě, že se mi to líbí a nevadí mi různí Hrdličkové, Valentové, Bártové či Janouškové, nicméně momentálně je nejviditelnější a nejsilnější hráč Babiš, tak se budu vymezovat především vůči němu, to je snad docela logické.
        Zkrátka t@d, pokud se jede podle pravidel jiné situace i ohledně „slepoty“, jsme v tom oba, každý z jiné strany. Možná není od věci i když máme odlišný názor neužívat dehonestaci odpůrců, je to dost zbytečné a argumenty to nepodepře…

 6. http://www.parlamentnilisty.cz/arena/politologove/Pokud-by-se-Topolanek-dostal-do-druheho-kola-se-Zemanem-Zkuseny-politolog-to-rozsekl-a-urcil-kdo-by-spise-vyhral-prezidentske-volby-511755?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=denni-tisk

  Lidé vážně ztratili pamět? Budou si to zažít znovu! Smlouva Topalánka s občany:!!!
  https://zpravy.idnes.cz/dokument-smlouva-ods-s-obcany-cr-dod-/domaci.aspx?c=A060531_122123_domaci_nel
  To si opět tento Křetínského ,, kandidát“ dělá z ofčanů prdelky, jako tehdy?
  Nyní před volbami prohlásil v TV , že OLAF poslal dopis o obvinění Babiše z podvodu na MF a , že to ,to tají a zveřejní až po volbách! Ne vládě , ne na státní zastupitelství, ne na MV , které to údajně vyšetřuje \a ani novináři nic nevědí, což je při únicích podivuhodné\ a nic!
  Takový je to kandidát na prfesidenta?
  Ani tenis neumí a už nemá ani ,, gule“!

  • jj – také mě napadlo, kde si Topolánek schovává ten dokument, co se s ním chlubil před volbami Olaf sem – Olaf tam … a Topolanek, který chtěl omezovat pravomoci presidenta, ostatně podobně i další z kandidátů, najednou vidí pravomoci v pořádku … a Olaf furt nikde ;-)

 7. Člověk na Neviditelném Psu vedle v liště čte článek o jakési multi-kulti třídě v Teplicích.Člověk vynechá leckteré opravdu hnusné komentáře,ale raději by se zeptal,kolik ortodoxníxh havlistů by do takovéto třídy poslali své dítě či vnouče?Sám si odpovídám.Nikoliv,moje vnoučata chodí do soukromé školy,mají soukromé učitele a do tohoto multi-kulturního pekla bych je nikdy neposlal.I kdybych měl žrát jenom jednu housku týdně.

Stránka komentářů
Musíte sepřihlásit pro zadání komentáře.