Jsem tu poprvé, chci diskutovat

Update: Zář 10th, 2011

10.9.2011 nové registrace opět povoleny.

Admin

Zde můžete naprosto anonymně a nezávisle diskutovat.  E-mail jako registrační údaj stačí a nebude zveřejněn. Nebude předán jakékoli další osobě . Diskutujte, chcete-li.

Po různých extempore individuí, kterým je termín „slušné chování“ cizí, jsem zavedl pravidlo, že každý nový uživatel musí mít nejprve alespoň jeden komentář schválený adminem. Tedy se prosím nedivte když se Váš první komentář nezobrazí ihned. Funguje to, jen čeká ve frontě na schválení. Jakmile bude schválen, budou všechny následující zobrazovány okamžitě. Děkuji za pochopení.

Děkuji všem co sem přijdou diskutovat.

Registrací vyslovujete souhlas s pravidly diskuze na tomto fóru.

REGISTRACE ZDE

Při registraci si zvolte libovolné uživatelské jméno, mělo by to být jedno slovo, bez háčků a čárek (bez diakritiky). Svou přezdívku (nick) si můžete potom libovolně zvolit/změnit v administraci svého účtu po přihlášení.

Nedaří se vám registrace? Pošlete mail na patrik<zavinac>ceskybrod.net, pokusím se vám pomoci.

JAK NA TO?

Kliknete na odkaz na článek. Tím přejdete na neviditelného psa, po přečtení článku stisknete v prohlížeči tlačítko „zpět“, tím se vrátíte sem. Kliknutím na „Žádné komentáře“ pod nadpisem článku zahájíte k článku diskuzi zde. Chcete-li otevřít neviditelného psa v novém okně, podržte při kliku klávesu CTRL. Pro návrat na seznam článků použijte tlačítko „Domů“ na hlavní na stránce vlevo nahoře.  Funkce stránek  viz FAQ

 1. Chtěla bych upozornit na lživé reklamy, které jsou velmi přesvědčivé, ale jen lákají na nákup drahých výrobků bez slibovaného účinku. Jedná se o „zázračný krém proti vráskám“HYALURON od fy Lagrend
  cosmetics. V reklamě jsou zveřejněny fotky žen před a po použití tohoto krému, kde je výrazný rozdíl vzhledu po jeho použití.. Po vlastní zkušenosti s tímto velmi drahým krémem, kdy po 2 měsících používání k žádnému vyhlazení vrásek nedošlo, jsem si jista, že u fotek z reklamy došlo v případě vyhlazení vrásek k retušování fotek nebo takovému nasvícen při focení, při kterém se vrásky nezachytí.
  Stejně špatná je moje zkušenost s metodou ACP ( léčení artrozy kloubů vlastní krevní plazmou).
  Roentgenové snímky kolen před a po této léčbě jsou totiž úplně stejné a také bolesti nezmizely.Pouze
  soukromá pracoviště, která tuto léčbu provádějí, na nich pěkně vydělávají.

 2. Poslouchej Karolosi, co kdybych to ve 14:26 smáznul a budem dělat jako bys tu v tom chlívku prvňáků dneska vůbec nebyl? Co?

 3. Utvrzeno vašim právníkem, dokonáno jest. Dixi.

Stránka komentářů
Musíte sepřihlásit pro zadání komentáře.