Psí podrbání

Update: Mar 8th, 2010

se tedy přesunulo asi sem…

 1. Tak se mi začíná pomalu rýsovat, „která bije“ v případě střelce v texaské kostele … kariéru mu zničil trest za „domácí násilí“ a když si přečteme, jakých rad se dostává věřícím ženám v USA od manželek jejich „pastýřů“, je již úplně jasné, proč šel střílet právě do kostela…
  http://www.pdfknihy.maxzone.eu/books/sex1900/sexualni_prirucka_z_roku_1894.pdf

  • Dedan Kimathi :
   A jako I-Worm (viz jeho zcela pitoma poznamka o tragedii v Texasu) neschopni ani identifikovat v kterem ziji stoleti.

   Nu, zdá se, že Dedanovy zkušenosti se ženami jsou poněkud … , ehm, jednostranného charakteru.
   My máme v naší zemi jakousi obdobu, tzv. protivínskou vraždu. Manžel opakovaně obviněn ze znásilnění, pak obvinění staženo …

   • Mate pravdu v tom, I-Worme, ze s hysterickymi lharkami mam limitovanou osobni zkusenost, nicmene to nepokladam za nedostatek, spise za znak me schopnosti si rozumne vybrat a byt schopen uvahy. Pokud jsou to vase oblibene partnerky, jste na ne jiste odbornik, vsechna cest. Dovolil bych si vsak v tom pripade pochybovat o vasem zdravem rozumu. O kterem mam rovnez stale silnejsi pochybnosti, nyni diky vasemu trapnemu pokusu o humor v prvnim komentari, ktery jste se navic rozhodl trumfovat jeste trapnejsim a od reality jeste vzdalenejsim komentarem druhym. Posledni zbytky meho respektu k vam sublimuji drastickou rychlosti.
    Viditelne ztracite kognitivni schopnosti, tak vam to napisu jednoduse – o Texaske tragedii viditelne vite uplne hovno, tak bych vam doporucil drzet o ni hubu nebo si neco zjistit. Napoveda – realovy oblibene tiskoviny nemusi byt tim pravym zdrojem informaci.

 2. Tak jsem se tenhle týden dozvěděl, jak je to s těmi krádežemi v Německu – dvě třetiny němečtí občané, z té třetiny cizinců jsou Češi až na druhém místě za Rumuny. Člověka hned napadá, nesměřují ty nápisy „Češi nekrást tady“ především na Čechy domestikované v Německu?

  • “ Člověka hned napadá, nesměřují ty nápisy „Češi nekrást tady“ především na Čechy domestikované v Německu?“
   ————————————
   Nechci to zlehcovat ale s temi Rumuny/Cehuny bych byl opatrnejsi, podle dokladu asi pujde skutecne o Rumuny/Cehuny, jen podle vzhledu/tvare bych spise tipoval na cigose. To mate stejne jak media mnohdy „informuji“ o Francouzich/Britech/Svedech/Belgicanech, samozrejmne, papiry zni na tyto staty, ale jmena jako Omar/Mohamed/Izmail neco naznacuji. Kdysi jsme v Londyne hledal bydleni/podnajem, tak jsem se sel podivat na byt co jsem nasel v inzeratech, cekal me nejaky pakistansky soudruh z realitky, nejak prisla rec na zemi/odkud jsem, rikam Czech Republic a on, ze v dome uz bydli nejaci Cesi, kdyz jsme sli dovnitr tak jsem na schodech potkal ty „cechy“, tak jsem mu rekl ze ani nema cenu jit dale, ze to nejsou Cesi nybrz spinavi cigosi. Soudruh Pakistanec je dodnes urcite presvedcen ze jsem rasista. Co jen z doslechu vim, tak z prerovskych Cikanu, co ziji v UK, stezi 10% pracuje, zbytek je na davkach ci krade. On je obrovsky rozdil kdyz se do UK stehuji Polaci, drtiva vetsina z nich pracuje a maji povest/zaslouzenou/ tvrdych a zodpovednych pracantu/odborniku. U tzv. Rumunu/Bulharu je vysoke procento cigosu, mimojine i proto dost Britu volilo brexit. Cest :)

 3. Chce snad ještě někdo tvrdit, že nejsme banánová republika?
  https://www.lidovky.cz/hroziva-srazka-motorkaru-s-autem-dqt-/zpravy-domov.aspx?c=A171027_173235_ln_domov_rsa
  Takže měl zakázáno řídit ze zdravotních důvodů, obešel zákaz a pořidil si řidičák v zahraničí, ze zdravotních důvodů způsobil dopravní nehodu (vlastně „nezpůsobil, protože jenom vjel do protisměru!“) – takže je to jenom „přestupek“!
  Vzniká tady precedens – až někomu seberou řidičák kvůli alkoholu, a on po požití alkoholu způsobí dopr! nehodu, tak to vlastne také bude „jenom přestupek“.
  Komický je také trest „zákazu řízení“ na jeden až dva roky (to se jako uzdraví?)…

 4. https://www.lidovky.cz/jsou-spinnery-koser-nebo-dilo-satana-nabozensky-svet-se-o-hracce-neshodne-1rc-/zpravy-svet.aspx?c=A170627_155947_ln_zahranici_fas
  Jsou zcela evidentně dílem šejtana, protože se o nich nezmiňuje Korán. Jinak k diskuznímu příspěvku:
  J. Sova 28.6.2017 12:32

  U křesťanů snad též. Tři ramena přece značí Svatou Trojici.
  bych dodal, že tři ramena stejně dobře, ba dokonce mnohem lépe, znamenají tři zdroje a tři součásti marxismu-leninismu!

  • Proboha ,o čem to tu žvaníš? O , jakých tří součástí a zdrojů marxismu, ze fantasmagoricky blouzníš? Už to nepij ani ředěný!

   • Ta slova zasáhla mé svědomí jak bič. Tvář děvkty pod nánosem ličidel je ohavná, ne o nic ohavnější, než můj čin… © král Claudius
    https://www.marxists.org/cestina/lenin/1913/031913o.html
    Já myslel, že diskutuji s pilířem minulého režimu, jehož jméno mívalo stejně dobrý zvuk, jako jména Vaš, nebo Urválek (a s pádem řežimu se propadl do nicoty) … a zatím si tady dělám šoufky z postiženého člověka, který ani neví, co vlastně hájí…. Mea culpa, mea maxima culpa…

    • ,Marxovo učení se v celém civilizovaném světě setkává s nesmiřitelným nepřátelstvím a nenávistí veškeré buržoazní (jak oficiální, tak i liberální) vědy, která spatřuje v marxismu něco jako „škodlivou sektu“. Jiný postoj se ani nedá očekávat,…. “ !
     ——-

     Ježíšku na křížku , to je,ale demagogický canct současného režimního ,placeného lháře!Ani se nedivím , že ho právě ty zde plákátuješ!
     —————-
     Byl v anketě BBc zvolen Brity za myslitele tisíciletí\ v 1999\, v Německu za druhého největšího Němce…
     http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/1111936-prestoze-marxovy-myslenky-mnozi-kritizuji-jeho-vliv-na-20-stoleti-je-udivujici
     Jak ty neumíčíst jinak než výběrově \ jestli to vůbec umíš\a vtom případě si přečti poslení odstavec!

     • Většinou se předpovědi vyplňují, jen ten odhad času bývá u těch myslitelů násobně kratší, než je potom ve skutečnosti …
      Možná stojí za to si znovu poslechnout/shlédnout Zemana při předávání vyznamenání v sále jakéhosi Vladislava(?) …

      • Bohužel , jardo, nemám čas to zhlédnout celé a najít tedy Vladislava, v kolikáté minutě to v nějakém časovém rozumném rozmezí bylo a zhlédnout to! Ovšem ,víte sám, čas ukazuje nejen konjukturní a momentální situace, ale s nahledem v čase se to bude hodnoitit jinak než podle momentálních pisálků! Ti zmizí v neznámu , jako ministři z…třeby z MO nebo MZdrav….!!Myslitelé se hodnotí s odstupem.Myslím , že Marx je při dotazech BBC hodnocen občany s rozhledem , tak ,jak to je!
       Co se týče tvé úvahy o anketě BBC a dotaznících o Marxovi není tam žádný …..návodný systém, jako v Česku při anketě po sjezdu ODs, kdy STEM číhal ve Vysočanech u hotelu a ptal se hostů sjezdu , koho by volili za stranu a pak zveřenil,, volební průzkum“!

 5. „Nezapomeňte, že nikdy není příliš pozdě promluvit,“ zní závěr její výpovědi.

  Zdroj: https://sport.lidovky.cz/metoo-zasahlo-take-do-sportu-krasnou-gymnastku-zneuzival-lekar-od-trinacti-let-gdd-/ostatni-sporty.aspx?c=A171019_201804_ln-sport-ostatni_atv
  já bych k tomu ještě dodal: Ale pamatujte, že často je také „příliš brzy promluvit“!

 6. https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/zaznam-z-letadla-v-nemz-zemrel-kaczyski-pry-zachytil-vybuch/r~ae3f9292b17f11e780320025900fea04/?utm_source=atlasHP&utm_medium=newsbox&utm_content=recombee1&utm_term=position-3
  Nemohu se ubránit dojmu, že tady je přání otcem myšlenky. Polákům (jako národu proslulého svojí zbožností) bych doporučil, ať se modlí za potrestání viníka tragedie samotným Bohem, který má k tomu mnohem lepší prostředky. Což není psáno Nemstěte se sami, milovaní, ale dejte místo hněvu, neboť je napsáno: „Má je pomsta, já odplatím, praví Pán.“

  • Viníkem tragedie jejednoznačně polská verchuška. Chovala se stejně jako česká, s tím rozdílem, že český prezident přiletěl na jakousi ceremonii o dest minut později, polský zemřel i s dalšími desítkami lidí.

   • Taky si myslím, že právě proto se nechtějí modlit, jak jim navrhuji…

   • מאמין, הוא יקבל, ,, Věřte a bude vám dáno“!

    Nějak jsem se nedozvěděl , jak se ,,černé skřínky“ dostaly Polákům do rukou. Jistě před tím byly zkoumány stranou RF, odbornými profíky RF a ti nic nenašli. A , že by je s jistým idenfikovaným výbuchem předaly Pšondům ,pochybuji! Prostě hoax! Jako , když ty polští soudruzi tvrdili,že jejich spadlí soudruzi měli střelná zranění do hlavy, jak je jiní ruští soudruzi dobíjeli! Prostě keci, ale , co chcete od pšondů?Také hoax!
    Pilný navrhl dovést 200 000 pracovníků do českých firem\ jak to firmy navrhují\. pšodíci jsou vynecháni. Raději ty Ukr. a Vět-kong! I , když nevím , co by tu opičky dělali v průmyslu,když dostanou pracovní povolení ,spíše by bylo více večerek.Proč Polčíci tady nemají večerky? Nechce se jim dělat, nejraději dělají vlny!

   • jj občané – je lépe být na ceremoniálu o deset minut později než na hřbitově o dvacet let dříve ;-)

    • Tohle pro nějaké antiZemanovce\ hlavně duševně nemocného Milana\neprojde! Tihle bezdušší , nenávistní a bezmozkový, navedení, hlupíši by spíše chtěli, aby Zeman seděl s Katzymskim v letadle také!
     Ovšem,…. Zeman řídil letadlo do Blavy špatně , dopravu tam také , což je pravda, takže mu to nezapomenou. Což je nejdůležitější problém ČR ve vztahu s Čínou, RF,………s ULU !

Stránka komentářů
Musíte sepřihlásit pro zadání komentáře.