MÉDIA: Mýlit se s Petrem Pithartem

Čvc 11th, 2018 | Posted by

Cestou z Lutherova města Wittembergu, kde jsme s mojí paní (číst více...)

 1. nazor z diskuse na Psu
  —————————-
  Dostal jsem radu, kterou jsem realizoval.:
  Autor: P. Dvořák Datum: 11.7.2018 4:51
  Přibližně od poloviny roku 2016 jsem přestal sledovat jakékoliv zpravodajství a veškeré diskusní pořady v TV a rozhlasu bez rozlišení stanice. Přestal jsem odebírat předplacený tisk nebo jakýkoliv kupovat. Čtu jen měsíčník z místní radnice úřadu městské části nebo regionu. Sledovat dění lze naprosto dostačujícím způsobem přes internet.

  Názor na aktuální dění kolem sebe si lze udělat i bez každodenního úředního výplachu duše. Bohužel prostřednictvím koncesionářských poplatků musím platit i za to, co si vůbec nekupuji. Nehorázné.

  Za psychopaty zvláštní kategorie považuji lidi, kteří pravidelně sledují ČT24 a Radiožurnál. Normální člověk přece neunese dostávat hodinu za hodinou masáž mozku, složenou z neustálého opakování stejných zpráv a poněkud rozdílných, nicméně stejných komentářů k témuž. Bez vypnutí nebo alespoň poruchy myšlení nelze hodinu po hodině sledovat např. několikadenní vyprošťování jakýchsi školáků kdesi nebo odstoupení jakési absolventky hnojárny, která měla být ministrem(-yní!) spravedlnosti.

  P.S.: Kolik měsíců, resp. dnes už roků, dochází k pravidelné masáži ve věci Čapí hnízdo? Spousta lidí žvaní, píše, komentuje, rozebírá, posuzuje, vyhodnocuje . . . a co, změnilo se za tu dobu něco? Stalo se něco, co by opravdu stálo za mimořádnou pozornost, protože to mělo mimořádný dopad? PRD! Jedinou pravdu vyjadřuje myšlenka, kterou jsem, myslím, četl zde na NP: Všechny ty tanečky, obstrukce, zdržování, stíhání, podpora-nepodpora, koalice-nekoalice atd. atd. nás už stály nejmíň desetinásobek hodnoty Čapího hnízda.
  ———————
  a jeste jeden
  ——————–
  Re: hloupá móda – Re: Zločinná veřejnoprávní media:
  Autor: J. Pražák Datum: 11.7.2018 7:46
  Jste schopen si přečíst a poslechnout zahraniční média? Asi ne. Protože selektivní informování našich médií nedává vůbec možnost pochopit, co se okolo nás děje. Podstatné události zatajují, co zveřejní tak upraví do podoby oslavy neomylných EUrovůdců. Pozornost odvádějí na nesmyslné témata, jako „hrozba Ruska“, které (bez započtení exportu surovin) má HDP jako Belgie, 5x méně obyvatel než země Nato a na zbrojení vydává cca 7% toho co Nato.
  ————————-
  Horsi jak za Nemcuv :-(
  Cest :-)

Musíte sepřihlásit pro zadání komentáře.