POLITIKA: Důvěryhodnost médií klesá

Čvc 11th, 2018 | Posted by

Podle stále ještě seriózního Gallupova ústavu klesla důvěra Američanů v (číst více...)

 1. „Podle stále ještě seriózního Gallupova ústavu klesla důvěra Američanů v média asi o polovinu. Příčinou je podle všeho „posedlost médií Trumpem“. To známe, naše média jsou „posedlá Babišem“.“
  ————————————–
  Ja bych jeste prihodil soudruha Zemana/Samuraje, resp. kazdeho kdo s nimi ma nejakou spojitost ci si dovoli mit jiny nazor nez mainstream a soudruzi z UV.
  Ovsem soudruh „slepys“, ten je v pohode, nic „nevidi“. Problemy?, jiste, nejake obcas jsou ale v zasade vse OK, TEDY, OK az na ty zradce/zaprodance=Babise/Zemany.
  Pokud by jeden byl naprosty DEBIL, potom by veril, jak dnes rano rikali v radiu, ze ta vlada, co snad ma dostat duveru, tak ze to vlastne je vlada komunistu/KSCM.
  Cest :-)

  • Ale naopak t@d, vidí, vidí. Bohužel i nebo především to, co zase nevidíte či nehodláte vidět vy. Nicméně v pohodě je, protože dopad na něj to má až druhotný neb má naprosto jiné priority v běžném životě. Jen si občas drze dovolí vyjádřit svůj názor případně popíchnout a kromě toho chodí pravidelně k volbám v bláhové naději, že přispívá k lepšímu příštímu anžto je založením optimista. Ono jako u všeho se to dá vidět i jinak – jsou lidé, kteří nepřipustí jakoukoliv, a to doslova, kritiku svých oblíbenců aniž by byla obratem označena za štvanici. Uvědomujete si, čím se asi tak lišíte v diskusích tady od oněch mainstreamů kromě opačného znaménka? Přijde mi, že dnes už jen výrazy, jinak postupy užíváte naprosto stejné, jak je popisujete…

   …Problemy?, jiste, nejake obcas jsou ale v zasade vse OK…
   Tak nějak podobně vyzněl i obecně známý plk Milouše z Červeného Hrádku… :lol:

   Neexistuje absolutní pravda, neexistuje objektivní pohled na společenské dění. Náhledů a pohledů je neúrekom a NIKDO nemá patent na ten jediný správný názor a tedy na dehonestování a urážení oponentů, vyznávajících názor jiný.

   • „…Problemy?, jiste, nejake obcas jsou ale v zasade vse OK…
    Tak nějak podobně vyzněl i obecně známý plk Milouše z Červeného Hrádku… “
    —————————————
    Tak zrovna soudruh Jakes, jak se mu modrobolsani/tzv. ceska „pravice“ tak vysmiva, za nej/perestrojka se toho docela hodne zmenilo, oproti husakovske „normalizaci“, pro me uplne zasadne, jak uz jsem x krate psal.
    Ja bych vam/kazdemu doporucil si ten projev soudruha Jakese poslechnout, cely, protoze zjistite, ze on dokonale popsal situaci. Navic jde o slova prorocka, protoze modri bolsani, mladsi brachove rudobolsanu, ti udelali presne to stejne co rudosi a nakonec zustali sami jako kul v plote.
    Co se tyka vasich kecu o absolutni pravde ci objektivnite pohledu na spolecenske deni, tyhle lzi/prekrucovani si nechte pro sve parteigenossen do modreho koutku. Ja nemluvim o sve absolutni pravde, nybrz o schopnosti rozeznat dobro ode zla ci merit vsem jednim metrem. A vy, jako kovany modrobolsan „nevidite“ zjevne lumparny/stvanice, kvuli vasim ideologickym brylim, a zasadne jedete podle „pravidel“ jine situace. Kecy o oblibencich, ty si take schovejte mezi sve modrobolsany, soudruhu „slepysi“ ja jsem soudruha Zemana nevolil/ani jednou, ani bych jej nevolil, protoze je pro me nevolitelny. Jednoduse nemam rad kdyz se na lidi poradaji stvanice a kazda zaminka je dobra aby se do nich dalo kopnout. To je presne vase parketa, stvanicne na „zradce a zaprodance“, jenze vy tu kurvarnu obhajujete tim, ze vlastne o zadnou stavnici nejde, ze zkratka lide maji jiny nazor. Ano, „lide“ maji jiny nazor, tak vemou vejce a jdou hazet na „zradce/zaprodance“ . A vubec me nezajimaji vase kecy o tom, ze vy to neschvalujte, protoze schvalujete zcela evidentni lumparny/kurvarny/lzi .
    Cest :-)

    • Pravda, neřeknete nikdy přímo t@d, nicméně přesně tak se prezentujete právě vyjadřováním svého neotřesitelného přesvědčení o své úžasné schopnosti rozeznat dobro od zla, kterou upíráte jiným. Cokoli se od toho vašeho liší, je dobré tak pro debilky/tupe stado/vyplachle gumky… Vůbec si neuvědomujete, že tohle je přesně to vaše „sparťanství“ (a je úplně jedno, jestli jste koho volil či nikoliv), kvůli kterému spíláte každému nositeli odlišného názoru(tedy „slávistovi“) a přidělujete mu různá hanlivá přízviska, takže tím zrádcem/zaprodancem je on.
     Obhajuji nebo mi nevadí třeba něco, co VY považujete za kurvárnu, to, co považuji za kurvárnu JÁ vás nezajímá a je to tedy hnusné kopání nebo kecy.
     Smiřte se s tím, že každý máme svůj názor, byť mnohdy odlišný a který je ten opravdu správný těžko někdo rozsoudí, rozhodně ne vy nebo já sám… Neznamená to taky automaticky, že jste vy nebo já hned blbec, debil etc… Tak to prostě při diskusích bylo, je a bude vždycky, s tím neuděláte zhola nic, kdybyste se rozkrájel a obzvláště ne s takovým slovníkem.
     Teta Kateřina by vám řekla, že na med chytíte mnohem více much než na ocet…

     P.S: Nikdy jsem nebyl a nebudu členem žádné strany, takže ani nemůžu mít žádné parteigenossen a soudruha Jakeše jsem si poslechl vícekrát celého, nebojte, dokonce i jeho dnešní názory. Ono „v zásadě vše OK“ tvrdí naprosto každá vládnoucí strana.

     • “ co považuji za kurvárnu JÁ vás nezajímá a je to tedy hnusné kopání nebo kecy.“
      ———————————————–
      Vy, soudruhu „slepysi“, povazujete za kurvarnu to co vam reknou/napisi mainstream media, opet zminim „zmeskany funus“, jen naprosty DEBIL, soudruhu „slepysi“ se takovou kravovinou bude zabirat vice nez par vterin, nez mu to projde jednom uchem tam a druhym ven. Pro vas, soudruhu „slepysi“ byl opozdeny funus alfou a omegou/byt ci nebyt.Opozdeny funus, soudruhu „slepysi“ to vy povazujete za kurvarnu. Ja vam dokonce i prozradim proc je opozdeny funus „kurvarna“, protoze se tyka soudruha Zemana, coz vy tvrdite, ze je muj oblibenec, a ja vam rikam, ze jsem soudruiha Zemana nevolil, poprve ani podruhe, protoze je pro me nevolitelny, na rozdil od vas, soudruhu „slepysi“ ja jsem ale nevolil ani proti soudruhu Zemanovi, protoze mi ani jeho souperi neprisli moc kosher. Co ovsem vim na trilion procent, soudruhu „slepysi“, tak to, ze pokud by vyhral soudruh Knize/Drahos tak bych nesilel vzteky a neporadal vajickove hony/stvanice „kvuli zachrane demokracie“. Takze vam to zopakuji, soudruhu „slepysi“, nejsem TUPY DEBIL, abych naskocil na headlines/“temata“ co mi nastrci mainstream media pred zraky.Nejsem ani zataty Babisovec, ja fakticky nejsem zataty vubec, zkratka soudruh Babis vyhral volby a at ukaze/neukaze zda to dokaze/nedokaze, tak „zoufale prizemni“ jsem ja. Vy povazujete za kurvarnu vse co „provedli zradci a zaprodanci, a zradci a zaprodanci“ jsou ti co jsou vlaceni mainstreamem kvuli naprostym kravovinam, resp. kdyz zadna kravovina neni po ruce tak se vytahne nejaka stara „bramboracka“/“novicok“/“china stopa“ a strci se to BLBEMU/DEBILNIMU stadu pred zraky. Moc dobre si pamatuju co nam pred zraky strkalo Rude pravo za soudruha Husaka. Takze vam zopakuji slova pana Vandase ze Psa: „venku sviti slunicko, vypada to ze bude krasny den“, takze i vam preji krasny den.
      Cest :-)

      • Drahý soudruhu, možná jste zcela přehlédl v době, kdy byla vznesena diskuse o funuse, že jsem krátce shrnul svůj názor s tím, že je to věc pro mně vyřízená, takže odhadnu, že vaše věnování se tématu je v řádu vyšším vteřin…
       Kdybyste byl ochoten poslouchat jiný, než vlastní názor, nemohl byste takovou „nádheru“ jako je tato splácat. Už vícekrát jsem konstatoval, že vaše schopnost kádrovat a činit rozbory mé osobnosti jsou naprosto mizerné, proto nechme vzájemného hodnocení, i já se můžu mýlit. Já nezruším vaši samolibou víru ve vlastní neomylnost a blbost mou, já si ponechám svůj pohled a měřítko pro míru kritizovatelnosti osob veřejných. Najdeme si jistě jiné téma…

       Venku sluníčko sice nesvítí, nicméně naše vláda má konečně důvěru, radujme se, jistě budeme mít krásný den oba, což vám zcela bez postranních úmyslu taky přeju. ;-)

Musíte sepřihlásit pro zadání komentáře.