VZPOMÍNKA: Za Jiřím Novotným

Čvc 11th, 2018 | Posted by

V sobotu ráno zemřel můj vzácný, dlouholetý, blízký přítel Jiří (číst více...)

 1. „Když nás (Radu pro vysílání) v roce 2003 Špidla a spol. slavně (dokonce v přímém televizním přenosu „aktivistické“ České televize), leč zcela protizákonně odvolali (chtěli na nás totiž hodit svoji vlastní lumpárnu s prohranou neprohratelnou arbitráží) a já jsem zavelel, že tohle si přece od té prasácké politické garnitury (ČSSD, KDU-ČSL, Unie svobody) nedáme líbit, Jirka byl první, kdo do toho se mnou šel. A spolu jsme také všechny soudní spory, které s naším nezákonným odvoláním souvisely, vyhráli. Ten poslední, který vyčíslí, kolik tahle politická svévole bude stát, stále ještě běží. Ale i ten – po patnácti letech (!!!) – vyhrajeme, už je to na spadnutí. Jirka se toho ovšem už nedočká.

  Právě Jiřího Novotného, jednoho z nejslušnějších a nejhodnějších lidí, jaké jsem v životě potkal, stála likvidace rady v roce 2003 málem život.“
  ————————————————-
  Tak pokud ten zesnuly soudruh Novotny byl clenem rady pro rozhlas a televizi a navic kamarad soudruha modrobolsana Stepanka, tak to se slusnosti moc valne nebude. Pokud je mi znamo, tak ta „slavna“ rada schvalila pro soudruha Zelezneho licenci pro TV NOVA, na zaklade komplet lzivych slibu/programoveho projectu.
  Nevim kdo je v te rade dnes, ale co vim na trilion procent, ze tam nemuze byt ani stin slusnosti, protoze takove svinstvo/lzi/propagandu co produkjuji mainstream media, to by ta rada musela uz davno zarazit.
  Cest :-(

  • Hodnotit slušnost evidentně vám neznámého člověka tímto způsobem se mi zdá poněkud málo slušné t@d…

   Licenci TV NOVA získala v roce 1993, první vysílání proběhlo 4.2.1994.
   Jiří Novotný byl členem rady od 9.7.1994 do 3.4.2003, tedy v době, kdy NOVA už téměř půl roku vesele plnila své koláče sledovanosti.
   Chce to jiný příklad, konkrétnější, nejlépe přímo konání kritizovaného pána tak, jak je tu kritizován třeba Babiš nebo Zeman za konkrétní své činy (nikoliv za kolektivní orgán), což označujete s oblibou za štvanici. Jak byste nazval tento svůj příspěvek? :-(

   P.S. Je mi jasné, že řečeno s klasikem:…“stojí, stojí, ale kdyby seděl, stejně by sednout nepustil“…

   • Jaké jsou to,, konkrétní činy“, Vy nekonkrétní mlžiteli?Babiše, Zemana…. koho?
    Samozřejmě neumíte odpovědět a neodpovíte ! Jako na to , co je ,, komunistická ideologie“ !
    Ani na to , co a jaká je ideologie současných vládnoucích stran v zemích třeba Německa, Usa atd. !Nebo na to ,jak tato,, komunistická“ ideologie vládne totalitě ve Venezuele, kterou jste označil za totalitní.
    Radši budete přehazovat svůj kompost sem a tam a zpět než odpovědět, že?!

Musíte sepřihlásit pro zadání komentáře.