Druhé upozornění na opětovné porušení výstrahy

Kvě 31st, 2018 | Posted by

„Druhé upozornění na opětovné porušení výstrahy“ je předmět mailu, který se objevil před několika dny v mojí schránce, dotazoval se zda si má to či ono nechat líbit.  A nebyl to první mail, kde si dotyčný stěžuje na chování někoho jiného. Při zběžné kontrole nejeden příspěvek tohoto stěžovatele vykazuje přesně tu „závadovost“ na kterou si sám stěžuje.  Po úvaze jsem dospěl k názoru, že je smysluplné a slušné moji odpověď zveřejnit zde všem. Přeji vám krásný den.

Patrik

Dobrý den XXX,

pokud to nefunguje a nejste schopni se chovat slušně a normálně,

v rámci jinak vzácně neomezeného prostoru, který vám poskytuje

np-diskuze.cz, tak server vypnu, i ohledem třeba na GDPR.

S postupujícím časem je to pro mě čím dál lákavější varianta.

To je asi to jediné co s tím mohu udělat.

Ostatní je na vás (všech).

Nejsem ochoten projíždět diskuse, číst emocionální výtoky

a výlevy, promazávat blitky,

po mailu řešit s tím či oným kdo komu rozsypal kyblíček

na pískovišti, kdo si začal… klidně vaše utrpení ukončím.

Mám příliš mnoho svých věcí k řešení

a tato moje „dobročinná“ aktivita přináší příliš málo

„obecného blaha“ vztaženo na moje další zdroje které by

ráda spotřebovávala. Mého času a energie je třeba jinde.

Tedy předběžně uvažuji o ukončení provozu k 30.6. 2018.

 

 

 1. Patriku, děkuji. Za poskytnutý prostor, za trpělivost. Pokud to tady ukončíš, bude to pochopitelné. I když už tady nepíšu-nediskutuji, občas nahlédnu s nadějí, že se dá diskutovat. Zatím nedá. Škoda. A ti, co to způsobili, se tváří, že oni nic…
  Ještě jednou – dík.

 2. Patriku,
  díky za trpělivost a opětovné dávání šancí. I když to chvílemi vypadá jako házení hrachu na zeď nebo perel……..
  Pokud to zde vypnete, bude to škoda, ale i poučení pro všechny poučitelné.
  Takže ještě jednou díky

  • Potíž bude v tom, že prakticky skoro všichni poučitelní již přestali diskutovat…

   • Že by už zase měli strach před komouši ? (Zatím by byl opdstatněný, běží to jak před Únorem, takzvaní demokrati selhávají, rudá mafie se roztahuje a media až na pár vyjímek neffují, slavný národ se připravuje na jásání.)

    • Jen klid, NATO nám poskytne internacionální pomoc – uvidíme, co na to řekne ticháček, který tak obhajoval tu poslední…
     To není strach před komouši, ale sebeobrana – už jsem jednou psal, že chodě kolem močidel, neujdeš nádchy … v tomto případě je pro ně diskuze tady něco jako někomu vysvětlovat, že Země není, opravdu není plochá deska, nesená slony stojícími na želvě…

   • Ja myslim ze blabolite, I-Worme, tady se nikdy nediskutovalo ve smyslu toho proc vznikl tento server, tedy diskutovat bez registrace k clankum na Psu. Neprosto drtiva vetsina tech co sem prisli ze Psa, ti chteli pokracovat v „praxi“ ze Psa, tedy predevsim utoky/stvanice/fizlovani na nazorove oponenty a zadne diskuse. Jediny kdo se od pocatku/dodnes drzi puvodniho zameru, diskutovat nad clanky na Psu, tak to jsem ja, ano ja, co jsem „vsechny vystval“. Zvasty, vystvali se sami, zapminate na vsechny ty truc podniky/servers, kdy se praskalo dvermi a „odchazelo k mamince“. Zrejmne jste „zapomnel“ proc se na Psu zavedla ta registrace, protoze posledni mesice to uz nebylo o nicem jinem nez kyblech spiny/pomluv/lzi co na sebe „diskuteri“ kazdy den hazeli/lili. Tento server/podekovani Patrikovi/ to byla sance pozvednout diskusi o level vyse, diskuse inteligentnich lidi, k tomu ale potrebujete neutraly a ne zatate/kovane fanatiky jedne „pravdy“ . Ja bych rekl, ze uplne definitvni hrebik do rakve Ratafaka zarazila prave aida/anna/zebra a vubec parta Lzi a Nenavisti po zvoleni soudruha Zemana prezidentem/prvni obdobi. Protoze to k fanatikum modrobolsanum jeste presla dalsi fanaticka parta s obrazem nepritele. Opakuji to porad, soucasnost, to je repriza husakovske normalizace, jenom poly na baterce se prehodily.
    Ovsem „slepysi“ to „nevidi“.
    Cest :-)

    • Nelíčíte to po pravdě. Na NP šlo sice o registraci, ale to byla záminka, ten skutečný účel byl kvalitativně bolševický. Ne každému dovolil Neff a ten jeho poskok se zaregistrovat. Mnozí Češi to nepochopili dodnes, NP nevedou novináři, ale agitátoři. Ty jejich výstupy jsou příliš často tak slabé, že jejich kritice musí zamezit cenzurou. (V podstatě tak postupuje i Čulík s jeho BL, stejná škola a dokonce Lidovky, potom, co se s NP spojily aplikovaly stejnou ubohost)

     I jinak to vidíte příliš „česky“, blíže nespecifikované záškodníky, atd. a požadujete nějaké „neutrály“. To je nesmysl srovnatelný s požadavkem „vyváženosti“ v různých pseudokodexech.

     Jinak, ty kýble špíny atd. to je prostě materiál bolševíků vystupujících jako neohrožení onanymní hrdinové. Ti na víc nemají a krom toho s tím mají u Čechů úspěch. Takže, proč se nad tím pozastavovat? Napište raději nějaký článek, kde můžete tu Vaši představu o kvalitě realisovat.

     Váš poukaz na „normalisaci“ je jistě v podstatě správný. Zkušený Čech to ale ví a drží proto profilakticky hubu a krok. To je ta česká bída.

 3. sitra achra :
  To ja bych zas, Worme, potreboval vysvetlit, jak muze nekoho napadnout, ze kdyz napisi „NP a Patrik“ tak to pro nej znamena „Neff a Patrik“. Kdyz jak clanek, tak diskuze je tu vyhradne o NP a Patrikovi :o)
  Neviditelny Pes je spatne, pokud zaslouzi s velkym P, pak se na tom klidne dohodneme, ze vy to tak budete psat, me to rozhodne nevadi :o) V tirazi ma Pes vse verzalkami a jak pisi vyse, samozrejme je mozne, ze to tak ma v rejstriku, co ja vim.
  NP v nazvu mistnich stranek pak znamena odkaz na Neviditelneho psa.
  Nechci tu byt za nutkaveho puristu a proto se take na zkratkach samych netocim. Cemu nerozumim je, jak pisi vyse, pokud je tu clanek a diskuze pod nim jen o NP a Patrikovi, pak mi neni jasne, proc mi nekdo vytyka, ze se kroutim nad svoji trapnou a ubohu chybou. Netusim opravdu nad jakou.

  Sitro, když někdo napíše TV, tak pod tím asi všichni také rozumí televizi a nepřemýšlí nad tím. Pak se nelze divit tomu, že pod NP mnozí (tedy přinejmenším dva) rozumí Neffova Psa. Já osobně považuji jak Zimu, tak reala za , ale nesoudím podle politických preferencí a někdy dám i některému z nich zapravdu. Oba mi připomínají dva bratry z jednoho seriálu, z nichž prozíravý otec poslal za protektorátu jednoho k odboji a druhého kolaborovat s nacisty. Ale fakticky je asi jeden nasranej, že teď má spousta lidí stejné možnosti, jako byla kdysi jeho privilegia – takovejch lidí je asi hodně. A druhej může bejt nasranej, že emigroval za „lepším“, a zatím o hodně přišel a to „lepší“ už má kdekdo v bývalé vlasti – takovejch taky nebude málo. Zvlášt když v nové vlasti je považován póvl (říká se – nevím, jestli to je pravda – že i ti odsunutí jsou tam občany „druhé kategorie“).

 4. Ještě historicky.Oni si Germáni dějepisně myslí,že Němec zavelí a celá Evropa bude stát v haptáku.To možná Španěl nebo Makarón.Žabožrout si bude myslet,že Evropu ovládá on a platí to Německo(nejsoučasnější případ),ale realita je,jak již správně poznamenal Bismarck „kdo neovládá Čechy neovládá Evropu“ a jak je v Čechách rambajz,tak se může jít velkogermán se svým snem klouzat.

Stránka komentářů
Musíte sepřihlásit pro zadání komentáře.