Nejen v Únoru

Kvě 2nd, 2018 | Posted by

dokáže Strana vítězit. Je nutno to vidět dialekticky. Nová doba přinesla nové podmínky a Strana se jim musela přizpůsobit, opustila tradice, nevítězí v Únoru, ale permanentně. To znamená, že tentokrát v ještě větší míře nežli po WWII pracují spolehliví soudruzi v jiných politických uskupeních a spoluzajišťují právě takový gradient posilování viditelného bolševického vlivu, jaký akceptuje již od přírody perversitě marxismu-leninismu nakloněná, lehce ovladatelná, většina národa. Přitom směrodatnou hodnotu intensity prokomunistického vystupování a tím aktuální ideologické hranice, jištěné stranickými posicemi, předkládá společnosti těsný tandem Zeman – Opčáček, na kterém je národu demonstrována nejenom úroveň „národní inteligence“ (pokud něco takového existuje), ale i úspěch převzetí iniciativy novou generací, která sice ještě není ideologicky zocelena, ale na druhé straně tolik neirituje chaotickými manévry a bezkoncepčními egocentrickými úlety.

V té souvislosti je nutno zmínit také pídivou práci ostatních soudruhů na politickém poli. Při zpětném pohledu je jako první nutno vyzvednout zásluhy soudruhů z StB, kteří pod vedením zkušených přátel z KGB provedli s vysokou profesionalitou personální selekci jak protagonistů pseudodemokratické kamufláže Listopadové inscenace Sametem, tak i  příslušníků kádrové líhně v Prognostickém Ústavu. Přitom se v těžkých podmínkách podařilo podstrčit národu figury, které již tak zamlžený národ totálně zblbly vidinami o všeobecné lásce každého ke každému, debilními teoriemi o kapitalismu doby kamenné a českou „babičkovskou“ filosofií positivní interpretace čehokoli, včetně vyložených nesmyslů.

Zvláštní pozornost si zaslouží tak, jako v minulosti, pro Stranu klíčová osvětová práce. Stranickými, dynamicky sledovanými cíly zústávají : Kontinuita a nepřepisování dějin, sledování době přizpůsobené ideologické orientace, flexibilní třídní interpretace a hodnocení faktů, prostě Leninské pojetí pravdy, které dle potřeby umožňuje dosažení i totálně protichůdných výsledků.

Dosavadní úspěchy potvrzují správnost bolševické, možná někdy zbytečně pomalé, ale v každém případě úspěšné dosavadní cesty. Vyrostly dvě generace, které de facto převzaly bolševický obraz českých dějin. Když to vyžaduje situace, dokáže Strana flexibilně, dle potřeby parciálně a temporérně přiznat chyby složitého vývoje. Národ opět akceptuje i otevřené razantní požadavky na využívání demokracie k bolševickým cílům, včetně obsazení klíčových silových postů v aparátu soudruhy s problematickou minulostí a vystupováním.

Výsledkem je, že nikdo ze soudruhů, kteří se v minulosti zviditelnili až příliš horlivou aplikací marxismu-leninismu, tedy ani z těch nejobětavějších třídních bojovníků, kovaných čekistů., kteří by při skutečné revoluci byli v akutním ohrožení skončit na kandelábru, nikdo z nich potrestán nebyl, ale uplatnil se jako manager, politik, atd. O budoucnost si nikdo ze soudruhů nemusí ani nadále dělat karierní starosti.

Není třeba, mít obavy z národa, který prokázal ve Vítězném Únoru ve světě jedinečné uvědomění, že by se snad mohl cítit podveden a obrátil se proti Straně. Na to je ta „národní vina“ příliš veliká, a posice a vliv Strany jsou dostatečně silné, než aby se mohla situace zvrtnout ve skutečnou revoluci.

Záruku dalšího úspěšného vývoje poskytují především media, která ani nadále nepřipustí nastolení otázek tematisujících některé jevy minulosti za účelem oslabení a poškození Strany kompromitací osobností, událostí a ideálů. Tak, jako se Straně podařilo doposud udržet v mediích jako oficiální v podstatě bolševické interpretace Února, Pražského povstání, Atentátu, Pražského Jara, Listopadu, Jana Masaryka, …,  zústává nadále stranickým cílem zamezení diskusí typu :

 • Používali komunisté radioaktivitu proti odpůrcům a ke kontrole lidí?
 • Odebírali komunisté odpůrcům děti ?
 • Byly v Československu prováděny pokusy na lidech (až k úmrtí)?
 • Atd.

Jak se doposud jasně ukázalo, čas pracuje pro Stranu, český lid je většinově opět na správné cestě, národní povědomí klade odpor západním, bruselským a specielně německým myšlenkám, protože je vnímá, jako neslučitelné s českou hrdostí. Český národ nemá rád nejistotu, potřebuje jasno, chce opět vědět, kde je zlo a kde dobro, chce se zařadit do šiku a ne přemýšlet. A v tomto smyslu bude českému národu Stranou i v budoucnu plně vyhověno.

Miloslav Zima (02.05.18)

 1. Jako dítě,když to vezmu nepoliticky,mám na komanče nepříjemnou vzpomínku,že jako leváka se mně snažili předělat na praváka.Chodil jsem s mámou po vyučování i na opravy.Levá ruka se mi přivázala k tělu a musel jsem psát pravou.To je nepříjemná vzpomínka.Přijemná vzpomínka je,když tátovic kumpáni dostali z Německa žold,u Lva se za to cvakli a pak chodili po městě a hulákali Deutschland Uber Alles a táta k tomu hrál na heligónku.My děti jsem koukali z oken a naše máma z toho byla šedivá :-) Pro doplnění,táta z Německa rentu nedostával,ale starej Moc(Motz) byl u Stalingradu a Udo Prokš(Proksch) v Afrikakorps.Ten,když se cvaknul,tak začal zpívat německy a táta mu říkal,neblbni Udo a on „neboj,tohle znám jenom já a Rommel“.

  • Jistě krásné vzpomínky, ale nějak mimo tema. BTW : Osobně jsem poznal komunisty úplně jinak.

   • Tak,jako poznala komunisty naše rodina,je poznalo jenom několik málo rodin.To výše jsem psal z pohledu tehdejšího dítěte.Další příklad.Stát před celou třídou,kdy se na vás ukazuje jako na dítě německého diverzanta je také zkušenost k nezapomnění.Ale člověka to jenom zocelí a dneska se bolševikům jenom směju a jsou mi přesně tam.

   • Osobně jsem poznal komunisty úplně jinak – no, jak by řekl Švejk, některej komunista třeba za to ani nemůže, že je komunista a já si takovýho dovedu představit úplně stejně dobře, jako jinýho, kterej za to setsakramentsky může, že je komunista, i když ho do partaje nevzali!

    • Vaše představy se nezabývají konkrétnem.
     Pravda je, že slušného člověka mezi sebou komunisté netrpěli. Že byli i mimo KS různí lidé nikdo nepopírá, ti ale neměli politické zázemí, aby byli nebezpeční.

     • Vidím, že víte o životě hovno. Ostatně … to vidím už dávno …

      • Tak to vidíte, když nevíte dál, tak začnete bez smyslu nadávat a mít vidiny.

       • Pešek
        Kvě 17th, 2018 at 07:54

        Co se týče konkrétna, nějak jste nám ještě nesdělil pane Zimo, JAK jinak jste poznal ty komunisty.
        P.S. I mimo KSČ byli lidé nebezpeční, ono politické zázemí nebylo tvořeno výhradně rudou knížkou…

       • M. Zima
        Kvě 17th, 2018 at 09:12

        Pane Pešek, pochopitelně jste měli na vesnici všelijaké šmelináře a šmejdy, a na druhé straně ty, kteří krást nemohli. Ale o tom, kdo krade, Strana věděla, nedělejte si žádné iluse, ta smetánka byla ve Straně.
        A k tomu konkrétnu : To je v mém případě (a nejenom v tom) na dnešní Čechy příliš složité, ale já jsem např. vděčný za mnoho Rusům, kteří mě osobně ochránili (a přitom sami riskovali), před figurami, jako Pich-Tůma. S tím to nebyla legrace, ostatně, proto jsem v článku napsal např. o těch dětech.

  • Tak to se snažila „souška učka“ i mne, prý si to rodiče přáli. Mně to teda nevadilo, protože jsem to uměl oběma rukama už když jsem přišel do školy. Akorát jsem někdy nevěděl, která je ta správná. Učil jsem se to z nedostatku jiné zábavy, když se o dva roky starší bratr pokoušel psát domácí úlohy. No, a že jsem seděl u stolu naproti … takovejch omylů už bylo! Ale v posledních letech mne propaganda tak vyděsila, že se ze mne stal málem dys … no, asi dysgrafik, a tak píši jen levačkou. Ostatně, ta pravá tak „zludračila“, že v poslední době psala skoro nečitelně …

   • Ono nám levákům vadí činnosti slabší rukou podstatně míň, než pravákům. Mně naučili jenom psát, stříhat nůžkami a střílet v pravoruké pozici, zbytek zůstal na místě…
    Psát levou zprava doleva mi bylo vždy zábavou…

    • V elektronické době,kdy se psaný projev tak nevyžaduje čili se zapomíná,je podepsat se vlastní rukou docela oříšek.Přehazuji si propisku z jedné ruky do druhé a tipuji se kterou to půjde lépe..-)

    • A taky číst zrcadlové písmo nám nečiní žádný problém. Ale podepsat se na takovej ten elektrickej bazmek, jak ho mají ty doručovací služby, to je pro mně problém. Já si teda přes ně nikdy nic nekupuji, ale moje panímáma to nechává vždycky na mně – objedná si, a pak se někam zašije

 2. Tak nám chtěli sejmout Miloše za velezradu. Přiblblí senátoři s nulovou důvěryhodností a s nezvládnutým tahem k tajnůstkářství by rádi poučovali presidenta o vykonávání funkce a o bezpečnosti státu. Nepochopili, že president je ten, kdo rozhoduje o tom, co a kdy považuje za vhodné ke zveřejnění, ne oni. Krom toho jsou personální opatření hloupoučké ministrině obrany ve stejné kauze absolutně bezkoncepční a to je skutečné ohrožení bezpečnosti státu.

  Nehledě na to vše, je české zazdívání vysoce nedůvěryhodné a rozporuplné. Ostatně stejně je to i s jinými podobnými tematy. Např.:
  Po delším čase bylo odkyto, že v DDR bylo na hranicích nasazeno 17 doložených prozařovacích zařízení (krycí označení Technik V). (Sovětský typ radioaktivního zdroje GCS 7.021, 10 kusů pro osobáky – 60-65 GBq , 7 kusů pro náklaďáky – 117-122 GBq), použito Ce 137, jeden zdroj zmiňuje i Co 60. Testováno bylo na psech, (museli je potom uspat).
  A ta relevance pro Česko? : Vzhledem k zhoršujícímu se stavu financí DDR, byly v 80tých letech nasazeny české scintilátory. Už vzhledem k jejich rozměrům muselo být v Česku známo, na co jsou. (Byly s nimi technické problémy, zřejmě netěsnili a byly vůbec „mizerné kvality“). V na „nic o tom nevědět“ trimovaném Česku neví parta mme Drápové ani v tomto případě o ničem. Naopak, je jistě ochotna doložit, že to v Česku nebylo a dokonce ve stylu toho jejího ústavu i to, že to není nebezpečné ani pro TIRáky, kteří jezdili přes DDR a byli ozařováni pravidelně.
  Tentokrát nejsou čeští experti s tím mlčením sami. Ani DDR na to hrdá nebyla. Proto byla bezprostředně před „spontánním“ otevřením Zdi svobodomyslným lidem, všechna zařízení od Stasi demontována a uklizena.

 3. Hezký coming out.Taková moderní verze „Cesta do hlubin eurohujerovi duše“.

  • Buďte konkrétní šéfe, mohlo by být zajímavé, co myslíte?

   • Vždyť jste na sebe všechno prásknul.

    • Co se Vám nelíbí, s čím nesouhlasíte?

     • Se vším a do slovíčkaření se zatáhnout nehodlám.

      • No, zrovna suverénní a přesvědčivý výstup to od Vás není.

       • Petr H
        Kvě 16th, 2018 at 19:02

        Pane Zíma,znáte hranici kde končí kritika a začíná pomlouváni?

       • M. Zima
        Kvě 16th, 2018 at 19:16

        Tak přeci řekněte, kde si myslíte, že komunisty pomlouvám a nedělejte tajnosti, jako oni s usnesením ÚV.

       • real
        Kvě 16th, 2018 at 20:04

        M. Zima
        Kvě 16th, 2018 at 19:16
        Citovat | #14
        Tak přeci řekněte, kde si myslíte, že komunisty pomlouvám a nedělejte tajnosti, jako oni s usnesením ÚV.?.
        —————————————–p. Zima———–
        Nebudte jako ,, Blahomil Šte…… , mils“……….“! On si vezme prášek. resp. mu ho nacpou do huby!
        Jaké ,, usnesení Zímo ,….ÚV“ ? TOP 09 , ODs všechno jest stejné nebo zváno jinak ….nebo něco…. něco nebo u sudetáčků či ČSSD ?
        S čím nesouhlasíte, ….konkrétně …třeba s komouši .,, Buďte konkrétní šéfe, mohlo by to být i zajímavé“, co si myslíte?
        Máte na toto čas\?…… myslím neplacený z kanceláře na Národní z kanceláře Sudet ….a to nyní večer \ ?, nebo chcete mít i trochu času i na rodinu!?
        Vaše sloupky relativně, dlouhodobé , zde nyní ,furt ,plakátované ,ale už již dnes únavné \ …..\ jsou sice úsměvné, ale protičesky orientované jsou …a .. již únavné!Káždý , kromně Vás, již i kvůli Vám a \ ,, mils“, ten je orientován proti židovsky !\ tento prostor již prakticky opustil. Je vyčištěn.
        Víte ,kolik před tím bylo příspěvků resp.článků, příspěvků , tlačenice na uveřejnění článku na uveřejnění , úvahy ,tématu k diskuzi od jednotlivých diskutérů?A dnes.?Víte , kolik bylo před tím diskutérů….a kolik je jich dnes ?
        ÚV má každá strana , pouze tomu říká jinak! Tak si nechte své keci na Indy.

       • Petr H
        Kvě 16th, 2018 at 21:08

        Pane Zíma,vy dýcháte a žijete jenom pro EU,že ano?To neděláte dobře,najděte si jiný koníček.

       • mils
        Kvě 16th, 2018 at 21:36

        U ubohého mongoloidního pomocného koncipienta hrubé chyby v textu přecházím s pouhým poukazem na jeho nevzdělanost.

       • real
        Kvě 17th, 2018 at 05:52

        Todle mušíte vydět, tadi je mylsova podoba
        &utm_term=

       • real
        Kvě 17th, 2018 at 06:23

        Vem si prášek……

     • ?

Stránka komentářů
Musíte sepřihlásit pro zadání komentáře.