Odvoleno – Kdo skutečně prohrál a proč

Led 29th, 2018 | Posted by

Výsledek je i přes často chaotická a málo logická pojednání nejrůznějších teoretiků jednoznačný : Prohrála česká státnost. A to není pro Čechy nový jev, naopak, jedná se o stále znovu na povrch vyplouvající fenomen. Češi prostě pro samosprávu, natož pro demokracii, tedy pro férovost, nějak nemají buňky. Myslí většinově jinak, nežli je pro Evropu typické. Aplikují často podlosti a jiné neférovosti se samozřejmostí, která zanechává dojem, že to snad ani sami nepozorují.

Zmíněnou skutečnost mi ještě za kLausovy éry objasnila na příkladu starší žena z lidu, která na můj poukaz na podivný kšeft, při kterém kLausův klan dostal darem na školu od bosse ČEZu, odvětila : „Byl by blbej, kdyby to nevyužil“.

A tento český přístup k životu byl znám již dávno. Tak např. i K. Marx a B. Engels se vyjádřili o Češích jako o „národu bez dějin“ , neschopnému revoluce, který nemá nárok na vlastní sebeurčení, vhodnému pro nasazení pro polní práce a použili označení jako „Lumpengesindel“, „psi“, „Schurken“, „Fantasti“, …. až po nejprimitivnější rasistické výpady přibližně té kvality, jakou se mnohdy honosí dnešní české politické honorace a jejich klientela. Mohlo by se na to říct – rasističtí kreténi, ale to by nepopsalo plně situaci.

Právě onoho Marxe a Engelse si totiž Češi, jako jediný známý národ, dobrovolně vybrali ve svobodných volbách za ikony, a prosadili bezohledně marxismus jako vlastní společenský model. To byl ten známý Velký Únor.

A dnes jsme opět tak daleko, Čechům nevadí bezpříkladné lhaní, ani absurdní xenofobie, figury, jejichž jedinou kvalifikací je drzost, s jakou strkají vlastní selhání na jiné, předvádějí až idiotské kousky a národ to nejenom toleruje, ale i odměňuje potleskem. Ten národ, to znamená těch dolních 10 milionů, pro které tu údajně Miloš je. Jenomže také jeho zásluhou žijí tito lidé stále ještě pod západní úrovní, zatímco ten zbytek, pro který tu Miloš není a ke kterému patří sám, žije již dávno na západní úrovni a někteří, včetně jeho samého i nad ní. Ale on to není jenom ten v civilisované zemi absolutně nenominovatelný, natož volitelný Zeman, ona je to ta opět ve svobodných volbách zvolená vítězná Lidová Fronta, tvořená xenofoby, šmelináři a komunisty. Ti komunisté jsou již tak daleko, že dokáží prosazovat kreatury, které se zprofanovaly za minulého režimu i jako tupé mlátičky na lidi. Vrcholem je, že komunistický papaláš Filip drze a arogantně obhajuje to mlácení do lidí klasickou soudní výmluvou nazistů : Nejprve splnit rozkaz a potom přemýšlet. A nikdo ho za takovou nehoráznost nedokáže sejmout, naopak pravidelně vykládá v TV o demokracii a svobodách. Stav společnosti popisují nejlépe vyjádření dvou nejvyšších představitelů o prodejnosti v české justici (To jsou ostatně ty jediné výroky, které Milošovi a Andrejovi věřím). K tomu všemu se řadí již klasický postup likvidace Sociální demokracie, zničení s cílem sloučení s KSČM. Noví Fierlingerové už naběhli na scénu. Alkohol do Parlamentu a zbraně národu, lidověji už to nejde.

Takže : Otázkou není, zda máme opět Vítězný Únor, otázkou je, zda to bude Malý Únor, nebo Velký Únor II, jinak řečeno, jak dalece se budou hrdí vlastenečtí odpůrci všeho západního bát, že přijdou o EU dotace. Samotné EU v agonii se už bát nemusí.

Miloslav Zima (28.01.18)

  1. ách a za 5 000 Kč!

  2. S Milošovým inaukurvačním projevem plně souhlasím. Milošovi se podařilo od začátku až do konce plně vystihnout úroveň myšlení dnešního Pepíka a Mařenky. S Babišem v zádech se obořil na Bakalu a sklidil kLausův potlesk. Krádež je složitá věc a musí být viděna diferencovaně. – A dorost ze sněmovny se úrovní okamžitě přizpůsobil. Kontinuita elit je zajištěna.
    Pochopitelně mě štvalo, jaká pakáž zneužívá Masaryka a co ze sebe udělali soc Demokrati. Věrni revoluční tradici jsou za kejkly ve vládě opět ochotni nejenom opěvovat Milošovu reprízu vystoupení ze čtvrté cenové skupiny, ale i zapřít sami sebe.

Stránka komentářů
Musíte sepřihlásit pro zadání komentáře.